Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg papucs lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg papucs lennék?

Figyelt kérdés

A feleségem 9 hónapja szült egy gyönyörű kissrácot Nekem. :) Sajna elég rossz alvó a baba és majdnem minden este fel kell hozzá még kelni 2-3 óránként. Mivel az asszony már totálisan ki van merülve, átvettem Tőle a házi munka nagy részét. Szó nélkül mosok, mosogatok, takarítok, ablakot pucolok, meg minden mást, amit eddig ö csinált. Mondjuk a fürdő, WC takarítást eddig is Én csináltam (mert nem bírja a domestos-t és egyéb fertőtlenítőt a bőre).

Egy kollégám szerint ezáltal papuccsá váltam, mert olyan dolgokat csinálok, ami nem az Én dolgom lenne. Én nem úgy érzem, hanem inkább, hogy segítek a feleségemnek, leveszem a sok gondot a válláról. Az Én életem ugyanúgy meg van, vagyok a gyerekekkel, ülök a gép előtt is (elég sokat játszottam régen, és megmaradt ez a szenvedélyem), befekszünk anyával filmet nézni...stb.

Ti ezt hogy látjátok, tényleg papucs lettem? :D



2013. júl. 16. 09:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
30%

"Aki meg úgy gondolja, hogy valami nyálas kis köcsög vagyok, az tehet egy szívességet és bő nyállal. Vagy csak fáj, hogy vannak olyanok is, akik a nőt, az asszonyt, a feleségüket is tartják valamire!?

Az meg a másik, hogy az illető, aki a műszaki topicot ajánlotta, tuti hogy valami IQ-bajnok lehet, mivel egy fórumot se tud használni!? Ennek a kérdésnek a családi topicban van a helye és nem az olajteknő mellett..."


Most meg akartad mutatni milyen kemény is tudsz lenni, nagyon ügyes vagy, buksi simi. Csak a műszaki topicos kommentelő ezzel arra célzott, hogy nem csak nőktől és a kismamáktól(mivel ez a topic azzal van tele) kapnál ott egyhangú választ, hanem férfi szemszögből is válaszolnának. Az bizonyos IQ ugye...

2013. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem, csak mivel ismerem sok menő, macsó csávó gondolkozásmódját, ezért előre lehet tisztázni, hogy a bunkó, tahó emberek véleményére nem vagyok kíváncsi...

Abban igazad van, hogy az elfogult, hím-soviniszta, magát tükörben nézegetők nem éppen családi topicba fognak bele olvasni, hanem hogy hogyan szerelje meg az aputól kapott BMW motorját...

2013. júl. 16. 12:51
 23/30 anonim ***** válasza:
Annyira bírom, hogy pár válaszoló a komplett férfitársadalom véleményét ismeri. Ha ide meg oda írnál, akkor férfiak válaszolnának és akkor ez lenne meg az lenne. Honnan a büdösből tudod, hogy akkor milyen válaszok születnének. Miből gondolod, hogy az összes férfi úgy gondolkodik, hogy az asszony szakadjon meg otthon a gyerekkel. Miért kell úgy gondolkodni arról a nőről aki elvileg egy élet
2013. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

folytatás:

életre összekötötted az életed, hogy csak a popóját vakargatja otthon a gyerek mellett?

2013. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
72%

Talán kérdezd meg azt a sok sok elvált vagy majdnem elvált, de befásult nőt, akiknek domináns, "ez férfi, az női munka" elvű férje volt/van.


És kérdezd meg azt a párat, akik boldogok, hogy ott mennyit segít a férj (megjegyzem annyit, mint te).

2013. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
56%
Az utolsó válaszoló megírta a frankót! :) Szerintem is így van és ez a legjobb példa rá, hogy azoknak a férfiaknak kellene szégyelniük magukat, akik nem úgy tesznek, ahogyan Te!
2013. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
20%

igen, papucs vagy. ő mit csinál otthon? mert úgy tűnik h kb semmit...

és ezt most egy nő írta :)

2013. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Legalább a 21. válaszoló megértette a lényeget.

Szegény kérdező...Te inkább...szóval ne erőltesd.

2013. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kedves 27-es ! A 9 hónaposom ma este este 11-től reggel 6:30-ig összesen 5 órát aludt 3 részletben ! Szerinted papucs a férjem, ha segít ma a házimunkában ?
2013. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem vagy papucs. Az én férjem is ilyen. Egy angyal, imádom, hogy segít, pedig rengeteget dolgozik. Nem vagy papucs, ha ezt boldogan miatta csinálod, akkor rendben van.
2013. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!