Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Mit lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
A férjem szerelmes lett egy nőbe, levelezőtársak voltak. Én jöttem rá.. már a találkát szervezték. Ultimátumot adtam, hogy döntse el mit akar.. Minket választott. Azóta megbeszéltük a problémáit. Az volt a baja, hogy a gyerekek fontosabbak voltak számomra illetve, hogy kevés időt töltök vele. folyt.
2013. júl. 23. 15:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szerettem volna, ha minden helyre jön, de nem látok rajta semmi változást. Minden problémáját orvosolni próbáltam. Azt mondja tényleg minden rendben is van most, de érzelmileg mégis nullának érzem a kapcsoltunkat. Hogyan érhetném el, hogy újra szerelmes legyen belém?
2013. júl. 23. 15:25
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Az csak akkor fog megtörténni, ha ő is akarja. De úgy néz ki a helyzet, neked teperned kell, miközben ő tojik az egészre. Egy házasság és az érzelmek életben tartásához ketten kellenek, te egyedül kevés leszel akkor is, ha fejre állsz. Én egyébként elkezdeném ugyanazt csinálni, amit ő, vagy látszólag, hogy azt higgye. Csak, hogy tudja ő is, milyen érzés.

A férj különben társ kell, hogy legyen, nem az x-edik gyerek, aki kierőszakolja magának a figyelmet. Csak magára gondol, azt le merném fogadni, meg sem fordult a fejében, neked jó-e, hogy a kutya nem törődik veled, mint nővel.

2013. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
LEhet ez is a bajom.. azt érzem, hogy nem nekem kellene teperni, hiszen nem én voltam, aki nem kommunikált a problémáiról és máshoz fordult. Azt látom rajta, hogy ő azzal hogy engem választott, bebizonyította, hogy szeret, de én ezt nem érzem így...hiszen nagyot csalódtam benne és azt várnám, hogy a tenyerén hordozzon..
2013. júl. 23. 15:36
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk azért, ha ő időben próbálta jelezni, hogy igényt tartana rád, mint társra, feleségre, és te ennek ellenére nem voltál hajlandó leszakadni a kicsikről, akkor természetes, hogy kiszeretett belőled. Csakhogy akkor elválhattatok volna, és nem kellett volna rögtön más nőhöz szaladnia. Magyarán közös erővel lett elcs.szve, ha a kommunikáció sem működött köztetek.

Az meg egy dolog, hogy titeket választott, de ettől még nem fog újra belédszeretni. Talán soha. Én kétlem, hogy egy ilyen helyzetből fel lehet építeni egy kapcsolatot, ha másba szerelmes.

2013. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy ő mondta, hogy szeretne még egy gyerkőcöt, de ha a gyerekek a problémája, akkor miért akarta.. Nem jelezte, így visszagondolva se jut eszembe..
2013. júl. 23. 15:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, a végére kiderül a teljes sztori, és akkor már nem vaktában lövöldözünk... :) Jobb később, mint soha, na mindegy.


Az, hogy titeket választott, sok mindenből fakadhat. Elsősorban ott vannak a gyerekek, a megszokás, a közös ház, a válási mizéria, amit elkerülne. A helyedben adnék egy évet magatoknak, hogy megnézzem, helyreállnak-e a dolgok, de ha azt látom, hogy nem, nem szeret, akkor inkább megérné elválni.

2013. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Külsős szemmel lehet egyszerűbb ez az egész.. ezért is kérdeztem meg.

De én még mindig nem értem.

Miközben problémái voltak és fusztrálták a gyerekes dolgok és levelezett egy nővel. Azt mondta nekem, hogy vállaljunk be még egy gyereket, csak én nem szerettem volna. Miért, ha nem volt belém szerelmes, hanem egy másikba?

2013. júl. 23. 15:49
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Döntse el mit akar??? Nálam ilyen opció nem lenne, evidens, hogy mehetne amerre lát!
2013. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
A levelezőtársba könnyű beleszeretni, mert olyan, amilyennek én képzelem. Harmatos és üde, mindig kívánatos és teljesíti minden kívánságom. Hagynod kellett volna, hogy bonyolódjon bele még jobban, legyen meg a találka és a pofára esés, mert a valóságban minden más, mint a vágyálmokban. Így ő téged(no meg a gyerekeket)választott közben végig ott van benne a kérdés, hogy mi lett volna, ha...Pedig ha megtörtént volna, úgy bánta volna, mint a kutya, amelyik tízet kölykezett, és ugyanúgy iszkolt volna haza. Vonyítva. Már mindegy. Ott maradtak az elvarratlan szálak és nem tud se visszatérni hozzád, se elszakadni tőled. Patt. Igaza volt ama kedves válaszolónak, aki azt írta, hogy bízzátok az időre. Igen, majd az eldönti. Így vagy úgy, mert ez egyikőtöknek sem jó. "Meg kéne tanulnunk vágyakozni az után ami a mienk" Nem ugrik be, hogy kitől származik az idézet, de nagyon idekívánkozott.
2013. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Ne csak a gyerekkekel törödj, hanem vele is. Töltsetek kettesben több idöt, hallgasd meg a problemait.

Nem hiszem, hogy ezen valoban valtoztattal, ha eddig a gyerek voltak a fontosabbak neked. Neked kell az elveszett bizalmat viszaszereni.

2013. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!