Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás a cigaretta miatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás a cigaretta miatt? Állítsam választás elé vagy annak sem lenne értelme?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk, a férjem nem cigarettázott. Mivel tudta, hogy nálam dohányos ember szóba sem jöhet, azt is eltitkolta, hogy valaha cigizett volna. 2 éve viszont visszaszokott, akkor vallotta be, hogy a megismerkedésünk előtt fél évvel tett le a cigit, addig napi 1 dobozzal szívott. Most napi 1,5-2 dobozzal szív és kerülöm ha lehet. Szeretni szeretem, de ha a közelemben van, hányingerem lesz. Hiába mos kezet és fogat minden szál után, a bőréből párolgó bűzt nem tudja megszüntetni. Félek, hogy emiatt megy tönkre a házasságunk. Ezt már így elmondtam neki is, azt mondta, majd többet tusol, mos fogat, de a cigi már nagyon hiányzott neki, nem szeretné letenni.
2013. júl. 24. 07:45
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
48%

Hiába hiszik a dohányosok, hogy jajj nekik ugyan nem érződik a bőrükön... de igen, MINDENKIN érezni.

volt egy osztálytársam, ő is mindig azt hitte, hogy rajta nem érződik, meg fújta magát dezodorral, parfümmel, rágózott is, mégis amikor leült mellém szünet után, az első dolog amit megéreztem a tömény cigiszag volt rajta (rosszabb esetben egy olcsó parfümmel keveredett cigi szag)

+ naponta 1,5-2 doboz baromira egészségtelen. már csak emiatt is kevesebbet kéne szívnia, és ha régen le tudott szokni, most miért nem?

2013. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
47%

Hiába hiszik a dohányosok, hogy jajj nekik ugyan nem érződik a bőrükön... de igen, MINDENKIN érezni.

volt egy osztálytársam, ő is mindig azt hitte, hogy rajta nem érződik, meg fújta magát dezodorral, parfümmel, rágózott is, mégis amikor leült mellém szünet után, az első dolog amit megéreztem a tömény cigiszag volt rajta (rosszabb esetben egy olcsó parfümmel keveredett cigi szag)

+ naponta 1,5-2 doboz baromira egészségtelen. már csak emiatt is kevesebbet kéne szívnia, és ha régen le tudodd szokni, most miért nem?

2013. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 Frigg ***** válasza:
100%

Na jó, azért álljon már meg a menet... Túlzásokba nem kell esni! Én lassan éve dohányzom. DE Az előző párom rettenetesen cigi ellenes volt, hat évig voltunk együtt. Értelemszerűen amikor vele voltam, nem gyújtottam rá. Sőt aznap, amikor tudtam hogy találkozni fogunk, nem gyújtottam rá. Buszmegállóban nem dohányzok (nem is lehet), az utcán ha tömeg van nem dohányzok, gyerekek mellett se, kismama mellett se. Már kocsmákban sem lehet dohányozni, vonatokon, éttermekben se (mondjuk ezt én is pártolom), stb.stb, szinte már sehol sem lehet rágyújtani.

Tiszteletben tartom azt, ha valaki nem bírja a cigifüstöt, nem dohányzok a közelében.

Azonban ez már kezd átmenni dohányos-üldözésbe, úgy kezelnek minket lassan mint a leprásokat. És nem tudom miért kell lepontozni azokat, akik azt mondják, hogy ők igen is meg tudják oldani, hogy ne legyen cigi szaguk.

Egyik párom se (még az se, aki rettenetesen gyűlölte a cigit) panaszkodott még arra, hogy büdös a bőröm vagy a szám. Az ujjaim nem sárgák, a fogaim se és nem nézek úgy ki mint egy csöves, és a szagom se olyan. Akkor mi hogy csináljuk?

Az meg végképp nonszensz, hogy ráhívták a rendőröket :D Nem a cigi miatt, max a férjed igénytelen, mert máskülönben nem tudom elképzelni ezt a szituációt...

Naponta legalább háromszor mosok fogat, két-három naponta hajat, és minden nap zuhanyzok vagy fürdök, és nincs belőle probléma.

Férjeddel próbálj kompromisszumot kötni: szívjon kevesebbet, másik márkát, mentolosat, vagy e-cigit, esetleg vizipipa, vagy szivar, nem tudom.


23/N

2013. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Frigg ***** válasza:
100%

Nyolc éve* - ez kimaradt.

Valamint a lakásban sem dohányzom, télen is szépen kijárok az udvarra. Férjed is kint dohányzik vagy bent?

2013. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként pl a lehelet tényleg lehet valós dolog, anyum is amíg csinálta, moshatta amennyit akarta a fogát, egy jó idő után zöldes lett, elszíneződött. Érdekes. Szerintem aki ennyit szív, az nincs olyan, hogy nyomtalan legyen, zuhany, fogmosás, stb ide vagy oda.
2013. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Ha csövesnek nézik az ügyfelek és messziről büdös, a kollégák sem tudják elviselni, akkor ott nem csak a dohányzás a probléma. Igénytelen a személyi higiéniájára? Ruházatára? Túlsúlyos és emiatt fokozottan izzad? Azért csak cigi miatt ENNYIRE nem lehet valaki visszataszító.
2013. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!