Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás a cigaretta miatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás a cigaretta miatt? Állítsam választás elé vagy annak sem lenne értelme?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk, a férjem nem cigarettázott. Mivel tudta, hogy nálam dohányos ember szóba sem jöhet, azt is eltitkolta, hogy valaha cigizett volna. 2 éve viszont visszaszokott, akkor vallotta be, hogy a megismerkedésünk előtt fél évvel tett le a cigit, addig napi 1 dobozzal szívott. Most napi 1,5-2 dobozzal szív és kerülöm ha lehet. Szeretni szeretem, de ha a közelemben van, hányingerem lesz. Hiába mos kezet és fogat minden szál után, a bőréből párolgó bűzt nem tudja megszüntetni. Félek, hogy emiatt megy tönkre a házasságunk. Ezt már így elmondtam neki is, azt mondta, majd többet tusol, mos fogat, de a cigi már nagyon hiányzott neki, nem szeretné letenni.
2013. júl. 24. 07:45
1 2 3 4 5
 11/46 anonim válasza:
61%

Ha ez válóok, akkor inkább váljatok el még az elején. Kettőtökben a kompromisszumkészség egy úthenger szintjén van. Persze ő is hibás, hogy ennyire bagózik, de az ilyen

"rosszul vagyok a cigifüsttől jaj vidd már innen khöhhhh khööööööhhhhrrrr jaj de szar <<kézzzel legyez>>" drámakirálynők sem különbek.


-Egy ex bagós, akinek cigizik a párja.

(ui: engem is zavar a füstszag, de dráma nélkül kibírom)

2013. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
88%
Engem is zavar a cigi. Megoldás? Nem jövök össze dohányzó nővel. Ha detto becsap, mint a kérdezőta férje, akkor nem jövök ide kérdezni, hanem kiadom az útját. Ennyi. 28F
2013. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Nem vagyok "drámakirálynő". Nem azzal van bajom, ha valaki elszív 1-2 szálat a közelemben, a munkahelyemen is többek cigiznek, de velük nem kell egy ágyban aludnom. A cigifüst az egy dolog, de amikor a bőrének is áporodott büdös szaga van, az ujjain a bőr meg megsárgult és még kézmosás után is cigi szaga van, az már nem a "csak egy kis füst" kategória.

Az intimitás már most sincs meg, mert már több mint másfél éve nem csókolóztunk, a szexhez sincs kedvem, mert ha izzad, még az átlagnál is büdösebb. Ebből viszont nincs gond, mert amióta visszaszokott, a viszerei is kijöttek megint és a férfiassága sem úgy működik ahogy szeretné. Egy ágyban alszunk, de amikor éjfél körül felébredek, inkább a nappaliba megyek ki aludni, mert hiába szellőztetés a szag is rémes és a folyamatos köhögése sem hagy elaludni. A gyerekeket is zavarja, a hétvégén a legkisebb közölte vele, hogy nem ad neki puszit mert kuka szaga van, de ezen is csak egy jót nevetett.

Én is úgy érzem, hogy át lettem verve, mert pontosan tudta, hogy soha nem lett volna közöttünk semmi, ha tudom, hogy cigizik. Nem véletlenül felejtett el erről beszámolni. Ha nem lennének a gyerekek, nem rágódnék a döntésen, de így nagyon nehéz.

2013. júl. 24. 08:58
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom már nincs is köztetek kapcsolat. Én is azt javasolnám, hogy csak a válás lehet a legjobb megoldás.

Csernus szerint meg.... csak a gyerekek miatt sosem jó együtt maradni, mert a rossz példát tanulják meg a kapcsolatotokból. Megérzik.

2013. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is dohányzik a párom, de ha fogat mos és zuhanyzik nem büdös és jó vele a szex. Talán szex előtt egy közös zuhany. Erős rágó, szájvIz.
2013. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
100%
elektromos cigi
2013. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éve semmi csók? Nuku szex?

Én azon gondolkoznék el, hogy őt ez miért nem zavarja és miért nem próbál legalább kevesebb dohányozni. Vagy talán nem is akar veled intimitást??

2013. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
27%

hát én cigiztem,leszoktam,terhes lettem,mindentől rosszul voltam,de soha nem mondtam volna a férjemnek,h miattam szokjon le..Egyébként ha fogat mos,kezet mos,zuhanyzik,nem érezni semmit...Ez szerintem már csak a te fóbiád.

Egy függő ember nem fog leszokni más kedvéért,csakis maga miatt,mert így van értelme...A férjemnél most,3évvel azután jött el ez az idő,h én leraktam a cigit,teljesen magától,és lám már egy hónapja nem szív semmit,én meg baromi büszke vagyok rá...

Ha nekem valaki ilyen ultimátumot adna,én is tuti a cigit választanám,csakazértis...

2013. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
88%
Most rajtunk múlik, hogy megszokod, vagy szétszöktök?
2013. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
34%
Nyolc éve dohányzom, soha senki nem érezte a bőrömön, pláne egy zuhany és fogmosás után. A kezem nem sárga. Tehát ez tényleg a te fóbiád. Az is érdekes, hogy nyilván beleszerettél a férjedbe, ha hozzámentél, és gyerekeitek is lettek, mégis azt mondod, ha tudod, hogy dohányzott, nem lett volna semmi. Tehát a dohányzás mindenek felett áll. Tényleg jobb lenne a válás. Undorodsz tőle, utálod, hogy cigizik, és ahogy nézem neki sem lehet egyszerű.
2013. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!