Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Korai 16 évesen a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 16 évesen a házasság?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és 12 éves korunktól járunk a családunk is nagyon jóba van szeretjük egymást a szüleink bele egyeznének csak értelmes válaszokat. (nem azért mert terhes)

2013. júl. 24. 21:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%

Ez nagyon gáz már bocs. Ha annyira szeretitek egymást dugjatok egyet,nézzetek együtt egy nyálas filmet mint a többi normális 16 éves.

:D

2013. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem elég csak, az hogy kapcsolatba vagytok? Minek kell ide házasság? Nem fog úgyse semmi változni!

Szerintem irtó korai...

2013. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
26%
Egyre cifrább a történet.Aztán én nem lennék annyira híve ennek a házasságig nem szexelünk dolognak:D Nehogy valamelyikőtöket váratlan meglepetés érje:) Mondjuk így én is siettetném a dolgot :) Kellemes éveknek néztek elébe :))
2013. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%
Nézz már rá a naptárra, kérdező! 2013 van, nem 1913...
2013. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk ha tanár lennék én jót röhögnék amikor a hetes bejelenti a harmadikas gimnáziumi osztályban, hogy hiányzik Tóthné Vass Ibolya mert nászúton van.
2013. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%
Ha roma vagy, akkor nyugodtan házasodjatok össze, náluk ez megszokott. Amúgy NAGYON korai (romáknál se értem ezt a korai házasságot és szülést... vagyis értem...gyorsan szaporodnak). Várjatok még pár évet ezzel a házassággal.
2013. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
A mi kultúránkban nem szokás, nem vezet jóra, szerintem. Ahol ezt nevelik minden gyerekbe születésüktől fogva, esetleg már születésük előtt megvan a házastársuk, azoknál ez a természetes. De ott nem is nagyon lehet válni, akármi történjék is, ha a pár már nem is boldog, nem válhatnak, ezért tartós a házasság. De itt... Várjatok még néhány évet!
2013. júl. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
KORAI!!!! NAGYON KORAI!
2013. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%
nem korai!!!! sok barom ... ha téll szereitek 1 mást akk nem az de mivel ti nem én vagytok ezért várjatok legalább 3 évet és ne halgasatok sznob 30 24 éves életképtelen emberekre akiknek semi nem jön össze és ítélkednek minden fiatal felett lehet hogy 14-15 évesen több eszetek volt mint most annak a 24 nek aki komentált munkahejemen megtanultam : a kor nem minden esetben jár a bölcseségel sajnos és 1 re több ember van ezzel így szal aki régen hülye volt most is az...
2013. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
65%
Ne házasodjatok össze inkább éljetek nemi életet lehet hogy nem is passzoltok szexuálisan ami azért valljuk be őszintén egy kapcsolat alapja jah és tessék előtte elköltözni a szülőktől hogy megálljátok egymás mellett a helyeteket az életben a való világban ahol sorakozik a sárga csekk és társai? Házasság csak egy papír... éljetek házasokként akkor és ha meg a dolog akkor hajrá sok boldogságot!
2013. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!