Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A mulya, papucs típusú férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mulya, papucs típusú férfiaknak miért van általában nagydarab, erőszakos, talpraesett feleségük?

Figyelt kérdés
Több ilyen párt ismerek. Miért vonzza ez a két "típus" egymást?
2013. júl. 26. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Két papucs nem boldogulna a világban, két buldózer meg kinyírja egymást. Hát ezért :)
2013. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Zsák meg a foltja :D ugyanez van fordítva is, egy nagy darab, erőszakos talpraesett férfinak miért van kis idióta felesége?
2013. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a húgom párja pl. egy mulya papucs, aki nyalja a seggét. A húgom egy csinos kis vékony nő, még véletlen sem nagydarab vagy erőszakos de bizony talpraesett, határozott, ajajj :)


Az exbarátja is egy mulya kis papucs volt, az még viccesebb volt. A srác igazi mackós, 2 méteres alak volt, és a kis csontváz húgom parancsolgatott neki :D

2013. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen pasi biztonságban érzi magát egy nagyobb darab nő mellett. (:
2013. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Eleinte egyformák voltak, de az évek alatt a sok ugráltatástól a férfi lefogyott, a semmittevéstől a nő meghIzott.
2013. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

16:58 :D amúgy jogos.


Egyébként én is a papucsokat kedvelem.Nem szeretem, ha engem irányítanak, netán ha még agresszív is az illető, az teljesen kizáró ok.Nem bízok meg az "erős" férfiakban.Én nem vagyok egy diktátor, vagy sárkány, de mástól sem viselnék el hasonlót.Jobban szeretem, ha én "parancsolok"!

2013. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
81%
Ebbe még bele sem gondoltam. De amúgy tényleg elég általános. Amúgy ja... jól lefogynak a hárpia zsarnokoskodása közben.
2013. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
pont azért mert mulya, és papucs, megtűri a sárkányt ahelyett hogy jól felpofozná és kirakná a szűrét ha me nem változik xDD
2013. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy kevés papucs van :(
2013. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem találkoztam ilyesmivel túl sűrűn,de láttam már a jelenséget.Vannak olyan emberek,akiknek szükségük van rá,hogy irányítsák őket,és olyanok,akik ezt kihasználva szeretnek irányítani.Ez a két típus pont megfér egymás mellett,mindenki azt kapja a kapcsolattól,amire szüksége van.

Egyébként a mulya és papucs jelzőket sosem szerettem,nőként is elég lekezelőnek érzem.

2013. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!