Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A mulya, papucs típusú férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mulya, papucs típusú férfiaknak miért van általában nagydarab, erőszakos, talpraesett feleségük?

Figyelt kérdés
Több ilyen párt ismerek. Miért vonzza ez a két "típus" egymást?
2013. júl. 26. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Legtöbb pasi arra bukik, nem csak a papucsok.
2013. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

most is félve írok, mert ha az asszony észreveszi h itt irogatok, és nem kinn dolgozok a kertben, megkapom a magamét.

néha el is ver, h éreztesse, ő dirigál, félek is tőle, ki is használja.

főleg a szexben, már a t..ököm a gyomromban van, mikor azt mondja vetkőzz!!

előfordul, h nem fürdik meg, és így ül rá az arcomra.

nos kedves férfitársaim, eltudjátok képzelni, mit kaphatok otthon.

őnagysága semmit sem csinál, kb 100 kiló, irtó nagy segge van, de nem is merem neki mondani, h mérje meg a súlyát, mert ezért is engem büntetne pár napi éheztetéssel.

ha ruhát veszünk, mindig egy számmal kisebbet vesz, a hája kibuggyan mindenhonnan, és vigyorogva kérdezi, ugye fogytam picinyem???

persze....magamban tovább gondolom a sajtos pizzától meg a napi 2 liter colától.

őszerinte egy megtűrt ember vagyok mellette, aki házimunkára, és CSAK NÉHA egy kis huncutkodásra jó.

a fizetésem elszedi, néha ad pár ezer ftot, de ha csak egy sört is iszok, nagyon megbüntet.

a nem fürdős szextől van ezerszer dúrvább módszere is.

és azt mondta , nem szeretné, ha egyszer elmegy dolgozni, és összepakolnék, és nem lennék már itt, mert ha megtalálna...akkor jaj lenne nekem.

és tudjátok mi a baj??nem is merek elmenni, mert FÉLEK TŐLE:)

2013. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
kedves utolsó, nagyon jó a humorod DDDDDD
2013. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, amiért a papucs nőknek erőszakos férjük, aki veri őket, meg alázza egész nap. Amúgy én se szeretem, ha irányítanak, viszont én se vagyok egy diktátor, aki állandóan parancsolgat.
2013. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!