Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

A babysitterünk miatt vagyok féltékeny aki egy 20 éves csinos lány.

Hetente általában egy alkalommal jön hozzánk péntek vagy szombat este és olyan 10-11-ig marad. Ezután a férjem mindig hazaviszi. Mondván, hogy olyankor már csak ritkáén járnak buszok meg ne járkáljon egy fiatal lány egyedül olyan későn. Ez még nem tűnik olyan nagy problémának csak elég furcsa, hogy eddig egy babysitterünket sem hurcolászta haza. Pedig a mostani már a negyedik. Nem foglalkozott ilyenekkel, hogy mivel megy haza. Abszolút nem érdekelte. Egyébként pedig elég nyugodt környéken lakunk szerintem abszolút nem indokolt "biztonsági" okok miatt hazavinni.

Ráadásul a lány olyan 10 percnyire lakik kocsival az esti kis forgalomban. Tehát oda vissza 20 perc. De legyen 25. Ehhez képest a férjemnek olyan 40-45 percébe telik ezt megoldani. De volt már, hogy egy óráig vitte haza. Párszor rá is kérdeztem mi tartott ilyen sokáig. Egyszer azt mondta nagy volt a forgalom. Máskor azt mondta, hogy elbeszélgettek egy kicsit.

Olyan egy hete felvetettem neki, hogy mi lenne, hogyha keresnénk egy másik babysittert. Csak úgy kíváncsiságból kérdeztem rá. Erre azt mondja, hogy ő megvan vele elégedve meg megbízik benne és határozottan mondta, hogy ne keressünk másikat. Ez azért is furcsa mert ő a gyerek körüli dolgokat rám szokta bízni. Szerintem egy korábbi babysitterünknél biztos azt mondta volna, hogy "ahogy akarod, Te tudod".

És most jön a legdurvább. Pénteken elmentem egy kicsit shoppingolni egy plázába. Ahol az egyik kávézóban megláttam őket, hogy ott üldögélnek. Természetesen odamentem. azt mondták, hogy összefutottak és a férjem meghívta egy kávéra. De eleve furcsa, hogy mit keres a férjem egy plázában. Ő nem szokott olyan helyekre járni. Később rá is kérdeztem erre azt mondja, hogy ott lett volna egy megbeszélése csak lemondták. Na persze. Ő nem szokott kávézókba megbeszélésekre járkálni.

A lány pedig biztos vagyok benne, hogy tetszik a férjemnek. Magas, csinos, szép cicijei vannak, szép fekete haja, kicsit kreol bőre. A férjemnek tudom, hogy tetszenek az ilyen típusú nők!


Szerintetek jogosan vagyok féltékeny vagy csak bemagyarázom magamnak a dolgokat?

Ha meg szerintetek jogosan akkor, hogy tudnék ennek a végére járni, hogy esetleg van-e köztük valami?


2013. júl. 29. 13:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
85%
*ne legyen igazam
2013. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
100%
Engem még egy kérdés érdekelne...hogy került ez a lány a házhoz? Mert ha azt mondod, hogy a férjed szerezte ezt a babysittert, hát akkor...paff!
2013. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a szimpátia köztük, - az látható.

A lényeg azért mégsem ez.

A lényeg az, hogy Te és a férjed hogyan is éltek?


Csaltam már meg a nejemet, - de olyan is volt, amikor a világ leg -jobb, kacérabb, intellignensebb női sem tudtak egy pillanatra se lekötni: nem vettem észre őket.

2013. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a félelemed jogos,van alapja,minimum valami vonzalom biztosan kialakult köztük.Az igazságnak kis nyomozással könnyen a végére járhatsz,hasznosítsd a fentebbi válaszokat.Viszont míg ki nem derül,mi folyik valójában köztük,nem érdemes megválni szerintem a csajtól.Elvégre a legjobb taktika magunk mellett tartani az ellenséget.
2013. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
72%

Én követném őket. vagy én magam vinném haza

Vagy én csinálnék egy olyat,hogy mondom,hogy hazaviszem és egy erdő szélén megállnék. Bezárnám az ajtót majd nyugodtan azt mondanám,hogy "tudom hogy van köztetek valami a férjemmel"


Egyrészt biztos belenne sz.rva,hogy egy "idegbeteg" nőszemély épp most ássa el az erdőben. Aztán esetlegesen odakint hagynám és megkérném,hogy soha többé ne találkozzon a férjemmel

2013. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
87%
Viccesek a válaszok. A legtöbben a nőt akarják lapátra rakni, meg jól elbánni vele. Nem értitek, hogy a pasival van a probléma? A nő az csak mellékszereplő, most a bébiszitter később más. Előveszed őket és beszélgetsz velük, miről? Hogy megtiltod a vonzódást kettejük közt? Ugyan már. Itt nem sárkányként kell viselkedni, mert a karjaiba taszítod, hanem éppen most vedd elő a rafinált, okos női énedet és találj ki valamit, hogyan szerezd vissza TE a férjed figyelmét!
2013. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%
Ez is vicces volt. Ha egy nőben van némi önbecsülés, úgy elhajtja a férjét, hogy csak na. Persze csak ha már biztos a viszony.
2013. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akar elválni, azért adtam ezt a tanácsot hogy hódítsa vissza. Én személy szerint elhajtanám a francba, nekem nem kéne olyan pasi aki más után lohol mellettem, köszönöm.
2013. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

Na mostmár teljesen pánikban vagyok:(

Megnéztem a csaj Facebook adatlapját. Hogy ez eddig nem jutott eszembe?:( És pénteken tehát aznap mikor a kávézóban voltak kiposztolt egy ilyen romantikus képet. Tudjátok az a tipikus ilyen idézetes kép. Egy pár rajta összebújva meg egy idézet.


Az idézet meg ez volt:

"Érzem, hogy fontos vagy nekem, hiányzol nagyon mert nem vagy itt velem.

Szeretnék hozzád bújni, érezni forró testedet, s egy csók után bevallani, hogy szeretlek."


Persze ez még mindig nem bizonyiték. De az a megérzésem, hogy ez a férjemre vonatkozik:(

2013. júl. 29. 20:22
 30/72 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha már biztos lesz a dolog közzé tehetnéd a csaj nevét, hogy még véletlenül se fogadja fel senki. Oké, a férjen is múlik, de hát azért mégis...
2013. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!