Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Féltékeny?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki nagyon jóban van egy fiúval. Nagyon szeretik egymást. Azt ők se tudják, hogy milyen értelemben, mármint több mint barátság vagy nem. Ezzel a fiúval én is elég jóban vagyok, de nem sokszor találkozunk. Amikor viszont többször találkozunk, ők, a barátnőm és a fiú, mindig összevesznek. Én pedig attól félek, hogy a barátnőm esetleg féltékeny, mert én is jóban vagyok a fiúval. De nem szeretném megszakitani a barátságot a fiúval, viszont a barátnőmmel sem. De akkor mit tehetek? mert mindig akkor veszekszenek, ha többször találozunk a fiúval, és jól elvagyunk. Most akkor tényleg féltékeny lehet? Vagy csak én látok rémeket? És mit tehetek?
2010. ápr. 14. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Két szék közé kerültél azzal barátkozz inkább aki fontosabb és akivel jobban megérted magad. De ha neked is tetszik a srác akkor meg hagyd békén mindkettőt mivel azt mondod szeretik egymást. Lehet uj barátokat kéne keresned...
2010. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
énis ilyenbe vagyok csak én a fiú barát vagyok..xD de nemszokott a csaj összeveszni velem,szóval nemtudom:D
2010. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én nem akarok választani köztük. Mindkettő fontos számomra. És a fiú nem tetszik, csak haver.
2010. ápr. 14. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!