Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ti hogyan oldanátok meg az ebédet? Rendelnétek menüt?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk a párommal ketten, nincs gyerek. Párom pesten kapott állást, én pedig pestre járok tanulni. Ő 6-kor indul, és 6-ra ér haza, én 6-7-kor fogok indulni, és 4-6 között fogok hazaérni (vagy később). Ebédbefizetésre lenne lehetőség, napi 7-800ft/fő-ből kijönni. Anyagilag megtehetjük. Ebben az esetben este megfőznétek, és másnap azt vinnétek ebédre, vagy befizetnétek a menüt?
2013. aug. 1. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Arany kozep: Hetfo-kedd megfozott, szerda-csut-pentek menu.
2013. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos a menüt választanám,hétvégén meg főznék.


Amúgy nem gondolkoztatok azon,hogy felköltözzetek Pestre?Vagy közel laktok?

2013. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
12# mi is így vagyunk, és mi sem gondolkodtunk rajta, hogy felköltözzünk, mert fele annyiért vettünk itt vidéken jó környéken, szép, tágas, minden szempontból tökéletes lakást, mint Pesten egy külső kerületben tettük volna. És mindössze napi egy órát spóroltunk volna, mert előtte ott laktunk albérletben és fél órával később indultunk el, és félórával előbb értünk haza, mint most vidékről a saját lakásból... és még át se kell szállni, mert felülünk a 200 méterre lévő buszra/vonatra és vagy a nyugatiban tesz le, vagy a népligetben, nem az van, hogy gyalog-villamos-busz és végre elértünk a metróig, ami kb. 8 megálló alatt bevisz a városba...
2013. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi nem Pest közelében vagyunk,de mi is vidékre költöztünk ki egy közeli nagyváros mellé. Felújítással együtt is olcsóbban jöttünk ki, szóval megértelek. Csak érdekelt a kérdező helyzete:)
2013. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nekem ugye még nem biztos, hogy hol kapok munkahelyet. Én szeretnék a mostani városunkban dolgozni.

Illetve 10-12 milliót szánunk majd 2 év múlva lakásra. Pesten egy régi 2 szobás lakást kapnánk érte, itt meg egy újépítésű 3 szobásat. Amúgy ajtótól-ajtóig 1-1,5 óra a bejutás vonattal, bkv-val.

Ja, és még annyi, hogy anyukámék szomszédja egy gyönyörű magánóvoda, oda szeretnénk beíratni a (leendő) kicsit, így ha hamarabb is kell elindulunk munkába, akkor ovi kezdésig anyuéknak beadjuk. (Ja, és ezt anyukám hozta fel:))

2013. aug. 1. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!