Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet, hogy tönkremegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tönkremegy a házaaságom a férjem pontenciagondjai miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos a férjmnek körülbelül 3 éve gondjai vannak az ágyban,orvoshoz menni nem akar...Eleinte mindig volt valami kifogás,illetve próbálta rám kenni-híztam(kb 3 kg-ot 10 év alatt, most vagyok kemény 47kg),nem vagyok elég nedves(na attól nem is leszek,hogy egy lottyadt f..t kell fél órát "húzkodom"),stressz,időjárás,fejfájás,szóval minden hülyeség. Oda jutottunk, hogy a sex abból állt én próbáltam előídézni a merevedését.Velem semmit nem foglalkozott. Próbáltuk, hogy én legyek a lényeg, de mikor ezt kértem a szex lecsökkent szinte a nullára. Én erőlködtem, romantika, közös fürdő, masszázs, ötletek stb de nem javult.Ha ment, akkor nagyon kellett koncentrálnia, hogy ne zökkenjen ki és csak félárbóc volt,nagynehezen össze lehet néha "tákolni" begyömoszölhetőre...

Én mondtam nem szeretnék így élni, valamit ki kell találnunk. Azt mondta küzdeni fog, én vagyok az élete,beigérte,hogy elmegy orvoshoz,stb Na ebből az lett, hogy én nem akarom erőltetni meg cseszegetni Ő meg 3 hónapja nem nyúl hozzám...Eszembe jutott mi van,ha meg fog csalni, mert azt hiszi majd mással megy. Pedig nem valószinű,mert reggeli merevedése se nagyon van.

Én 38 vagyok ő 48...



2013. aug. 1. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam,nem a szex rovatba,mert ide talán nem nagyrész idétlen kamaszok járnak beszólogatni
2013. aug. 1. 15:09
 2/120 anonim ***** válasza:
75%
Lehet szemet vagyok, de ha a parom hagyna 3honapig szenvedni, mikor tudja mennyire fontos nekem a szex, akkor valoszinuleg olyan sarkany lennek mar amiatt, hogy szamtalanszor kertem mar, megsem segit, hogy leultetnem, es megkerdeznem, hogy akkor megcsalhatom-e, a csaladi beke erdekeben. Termeszetesen soha nem tudnam megcsalni, de talan ez megdobbentene annyira, hogy elmenjen orvoshoz.
2013. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
64%

Én nem maradnék vele, az biztos.

És nem a problémája miatt, hanem mert nekem nem kéne egy ilyen nemtörődöm pasas, akinek ha bármi gondja van, nem megy orvoshoz évekig. Pláne, ha olyan gond, ami téged is érint.

Már rég kivágtam volna a pitsába.

2013. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy erről az egészről írsz, szerintem már tönkre is ment a házasságod. Az itt közkeletű szigorú erkölcsi normákkal szemben én úgy gondolom, hogy a szex hiánya bőven elég ok arra, hogy padlóra vigyen egy házasságot.
2013. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
98%

Szed valamilyen gyógyszert a párod? Vagy szedett?

Menjen el mindenképpen endokrinológushoz, ott mérnek neki a véréből hormonszinteket, több, mint valószínű, hogy evvel lesz nála gond. De ez elvileg nem csak a szexuális életére kellene, hogy kihasson, hanem a fizikai állapotára, hangulatára, stb...még a szaglására is.

Esetleg még az lehet, hogy túlsúlyos?

Ne aggódj, hogy félrelépne, akinek ilyen gondja van, nem nagyon jutnak eszébe a nők ilyen céllal.

(39/F voltam, egy doki)

2013. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 anonim ***** válasza:
63%

A párodnak kezdődő szív- és érrendszeri gondjai vannak, rohadt gyorsan elmennék orvoshoz!

Elsőnek egy urológushoz-szexológushoz, az meg egyből küldene tovább kardiológushoz, 48 évesen nem lenne szabad ilyen gondnak lennie.

Az életével játszik, súlyosabb gond is lehet a háttérben.

Nem hiába mondják a kardiológusok mindig, hogy ha nem áll fel, az az első jele lehet bármilyen érrendszeri gondnak, mert ennek a területnek a legérzékenyebb a vérellátása.

2013. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem első körben fogd kézen és menjetek el szexuálpszichológushoz. Ő megbeszélné veletek a dolog lelki részét, talán a férjed is rádöbbenne, milyen komoly a probléma, ha szembesülne az elhanyagoltságoddal. Utána meg az urológus. Gyógyszerrel szerintem könnyedén helyrehoznák, de tudod, ha nincs arra igénye, vágya, hogy veled legyen az ágyban, azon nem segít a gyógyszer. Ezért javaslom első körben a pszichológust. És, ha rámegy a házasságotok, az nem a merevedési zavar miatt lesz, hanem azért, mert a férjed sz@rik rád magasról.
2013. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/120 anonim ***** válasza:
82%
6-os: Nem rémisztgetni kell a kérdezőt! LEHET szív- és érrendszeri probléma, meg még ezer más is! Hogy mered ennyi információból ezt ilyen magabiztosan kijelenteni?
2013. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 A kérdező kommentje:
Öszintén szólva lehet,hiba volt de nem direkt csináltam,a legutóbbi totálcsőd utánn egyszerűen sírógörcsöt kaptam.Nem bírtam visszatartani bőgtem vagy negyed órát mint állat,levegőt alig kaptam.Na azután igért meg mindent.És én is azért nem feszegetem(már) mert amint rágondolok,hogy na most előhozakodom a dologal,azonnal rám jön a bőgés...:(Pedig sose voltam sírós tipus...
2013. aug. 1. 15:25
 10/120 anonim ***** válasza:
59%

Én azt gondolom, hogy semmi értelme tovább küzdeni, és fiatal vagy, jó eséllyel találsz még olyan férfit, aki szexuálisan is kielégít.

Azt gondolom, hogy te megtetted, amit lehetett. Mi értelme, ha te erőlködsz?


Abban, amit írsz, nekem ez a lényeg: "Oda jutottunk, hogy a sex abból állt én próbáltam előídézni a merevedését.Velem semmit nem foglalkozott. Próbáltuk, hogy én legyek a lényeg, de mikor ezt kértem a szex lecsökkent szinte a nullára" Nem foglalkozik veled, alternatív módon sem óhajt kielégíteni, innentől már csak időhúzás az egész szerintem... Én 3 évig tuti nem bírtam volna egy ilyen kapcsolatban, ne legyen lelkifurdalásod, ha emiatt kilépsz belőle. Ezt a problémát te egyedül nem tudod megoldani, ő pedig nem akarja. (Egy 48 éves embert ne kelljen már "kézen fogni", és elvinni bárhova... )

2013. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!