Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy papucs vagy férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem tök nagy papucs vagyok. A feleségem szerint meg. "Á, dehogy!" A sex ennek mérőszáma?

2013. aug. 2. 10:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

Bocs !!! Eddig csak olvastam mások véleményét :

Most azt gondolom ,legalábbis én így müködöm annak az embernek az ilyen tipusú érintését közeledését háritom el akit nem szeretek .Nem érzek íránta semmit : de nem a férjemét .

Kérdezd meg ,tőle ,hogy szeret e-még ,vagy csak a gyerekek miatt van veled ..

2013. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:

a vagyai: "Innen, onnan, amonnan, spontan es gyorsan."


(

innen: ok

onnan: ok

amonnan: az is ok

spontan: na ja 2 gyerek mellett, de valahol torekedjunk ra

gyorsan: nem OK. en nem tudom gyorsan csinalni, mert akkor hamar elmegyek.

)

2013. aug. 2. 14:33
 43/64 anonim ***** válasza:
Szerintem neki : nem vágyai vannak !! Inkább köteleségböl szexel veled inenn-onnan -gyorsan !!! Minél elöbb kiakarja pipálni ,na jó ma volt szex talán 2 napig megusszom ::
2013. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

25# vagyok


szal nekem 3db 6 éven aluli gyerekem van így igen napközben nincs rá időm .....

estére hulla vagyok ezért fontos h kérdezze meg


nem a testiség ellen vagyok hanem h ne támadjon le....

szal egy ölelés puszi apró csók napközben okés

ne markolássza a fenekem inkább mosogasson el h én szusszanhassak egyet

sokkal hálásabb lennék érte


mint mondtam már neki, ha segít akkor lesz energián este rá is

és akkor tuti nem kell kérdeznie sem :-)

2013. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: szerintem ez a nö téged már nem szeret. keress másik nőt és old meg a nemi életedet vele. Ő meg mosogathat ameddig csak akar s nem lesz "már megint". S csinálja a szexet gyorsan azzal aki vevő erre.
2013. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
egy ilyen szitut tudnék elképzelni: fekszetek az ágyban ránézel és kijelented, - gyönyörű vagy, ő nyilván hárít valamivel (ne butáskodj, nem is igaz stb..) te erre azt mondod, hogy, - ez a véleményem, én gyönyörűnek látlak téged, ha nem így lenne ma nem lennél a feleségem és a gyermekeim anyja, szeretném, hogy tudd ,hogy nagyon fontos, vagy nekem, közben csókolgathatod, ahol gondolod, ha jó úton jársz (nem tiltakozik) folytasd a csókolgatást, de ne időzz egy helyen túl sokat próbáld meg megfigyelni, hogy mely testrészek ingerlése milyen érzéseket vált ki belőle, izgasd fel annyira amikor már nem bír magával és akkor szexeljetek egy jót....
2013. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 Pendulum92 ***** válasza:

A férfi magabiztos és határozott. Már e kérdés feltevése sem mutat túl sokat a magabiztosságodból.


Ez a "bocsi, hogy megkérdezem, de mit kéne tennem ,hogy esetleg akarj szexelni?" hozzállás nem nyerő.


Amúgy a feleséged sem teljesen okés. Szerintem is csak kötelességből szexel.

2013. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
55%

A szexben légy spontán Ha mosogat, markold meg a seggét és/vagy csókolj a nyakába. Ne kérdezd meg előtte, hogy szabad-e, utána meg ne kérj bocsánatot.

-- akkora maflást kapna a párom ha így tenne h csak na -basszus megvan az ideje a sexnek és a fenének sem kellene ez napközben


Maflást? Az én pasim egy hatalmas szexelést kapna :D Imádom az ilyet! Előre meg kéne talán beszélni, hogy hnap 4kor mehet a menet? Megvan az ideje? Igen! MINDIG! Napközben nincs szex? Világosban sincs? Szegény párod :D

2013. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 Pendulum92 ***** válasza:
52%
Igen, előző ilyen frigid egyéntől szerencsére megóvott a sors engem. :D
2013. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

#48-nak


olvasd végig a 44-es válaszomat


kérdésem lenne h 3 gyerek mellet hogy oldod meg nappal

(5éves 3éves 10hónapos)

és még szoptatok


ha megoldod nekem akkor szívesen szexelek akár nappal is

2013. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!