Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az exem felkeresett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem felkeresett, hogy szeretne találkozni velem. Szemétség lenne a férjemmel szemben?

Figyelt kérdés

3 éve szakítottam az exemmel, a a mostani férjem miatt. Tudja ő is, hogy férjnél vagyunk, ismeri is a férjemet. Nemrég megkeresett, hogy jó lenne összefutni egy kávéra, beszélgetni kicsit. Az az igazság, hogy szívesen találkoznék vele, 3 éve nem láttam, nem is beszéltünk, kíváncsi vagyok, hogy mi van vele, hogy van, jó lenne beszélgetni kicsit.

Csak nem tudom mit szólna hozzá a férjem, nem mondtam neki erről semmit. Szerintetek szemétség lenne? Mondjam el? Vagy ne menjek és kész? Illik ilyesmit egy férjes asszonynak?


2013. aug. 10. 13:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20 Ha találsz egy olyan majmot aki ezt hagyja, meg is érdemled.Én mint macskát c.rni úgy vágnálak ki az első ilyen láncos próbálkozásodra.
2013. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha tudnád hányan tűrik. Sőt, hányan igénylik. Nézzük csak azokat a nőket, akiket vernek, mégsem tesznek semmit. Persze ez a mód elítélendő.
2013. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nincs különösebb oka, hogy találkoznék vele, ugyanannyi, mint bármilyen régi baráttal, ismerőssel. Kíváncsi vagyok mi van vele, hogy van, hogy vannak a szülei, tesója, rokonok, akiket ismerek, haverjai.

Nem félek a kísértéstől, nagyon szeretem a férjemet, eszembe se jutna megcsalni.

Az exem meg már nem érdekel, mint férfi, én szakítottam akkoris vele, mert már nem szerettem. De akkoris együtt voltunk 4 évet, együtt nőttünk fel szinte, nem tudom miért olyan elítélendő, hogy meginnék vele egy kávét egy nyilvános helyen, nem a lakásán, természetesen.

AMúgy elmondtam a férjemnek, azt mondta, hogy persze nem tetszik neki a dolog, mert szerintem az exem be akar próbálkozni nálam, de bízik bennem és menjek, ha akarok. De lehet úgyse fog többet hívni, mert először mikor felhozta akkor nemet mondtam.

2013. aug. 12. 13:55
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha ennyire oke reszedrol a dolog menj a ferjeddel kozossen.

problema megoldva

2013. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24 Már megbocsáss, de semmi köze az aktuális házastársnak a dologhoz.Senki nem visz utánfutót, ha valakivel csevegni akar.
2013. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!