Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az exem felkeresett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem felkeresett, hogy szeretne találkozni velem. Szemétség lenne a férjemmel szemben?

Figyelt kérdés

3 éve szakítottam az exemmel, a a mostani férjem miatt. Tudja ő is, hogy férjnél vagyunk, ismeri is a férjemet. Nemrég megkeresett, hogy jó lenne összefutni egy kávéra, beszélgetni kicsit. Az az igazság, hogy szívesen találkoznék vele, 3 éve nem láttam, nem is beszéltünk, kíváncsi vagyok, hogy mi van vele, hogy van, jó lenne beszélgetni kicsit.

Csak nem tudom mit szólna hozzá a férjem, nem mondtam neki erről semmit. Szerintetek szemétség lenne? Mondjam el? Vagy ne menjek és kész? Illik ilyesmit egy férjes asszonynak?


2013. aug. 10. 13:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem igazán tudom megfordítani a helyzetet, mert a férjemnek nem volt előttem komoly kapcsolata, csak futóviszonyok. "


De elgondolkodni el tudsz rajta, és fel tudod tenni magadnak a kérdést hipotetikusan. Az a minimum, hogy szólsz a férjednek, mert ha kiderül hogy találkoztál valakivel és nem szóltál, azt fogja gondolni, hogy valami rejtegetnivalód van, még akkor is ha nincs. Másrészt azon is gondolkodj el, hogy az exed miért akar veled találkozni. Nekem eszembe nem jut volt nőimet felhívogatni, attól főggetlenül, hogy ki vetett véget a kapcsolatnak. Max. egy üzenet FB-on a szülinapjukra, ha eszembe jut, ha nem az se baj. És ők sem hívogatnak engem.

2013. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te miért szeretnél vele találkozni? Nyitva maradt egy kiskapu?
2013. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha az én feleségem lennél és az exeddel akarnál találkozni és el is mennél, mire hazaérnél a ház előtt lennének a cuccaid.
2013. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem elleneznéd. :) Csak most szerinted az a normális, ha ő nem ellenzi, pedig nem. Az lenne a normális ha megkérne, hogy ne menj, teljesen jogosan. Mi a francnak találkozni az ex-el? Beszélgetni lehet barátnőkkel, közös barátokkal. Vagy ha a férjed ismeri hívd el magaddal, úgy korrekt.
2013. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt ember vagyok, akkor és oda megyek amikor akarok, és nem fogok engedélyt kérni senkitől, ha valakivel szeretnék beszélgetni és nem is tűröm, hogy bárki belemerjen abba szólni, hogy én kivel, mikor szeretnék beszélgetni.Pont.
2013. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
13 Az ilyen kis zsarológépek mint te vagy vannak a legjobban pofira ejtve és a legnagyobb agancsokkalk felékesitve.
2013. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
*a legnagyobb agancsokkal felékesitve a másik fél által.Pont a viselkedésük miatt.
2013. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
13as vagyok. Egy csodálatos párkapcsolatban élek mindent megtennék a páromért. De az exével akkor se találkozzon(nem is akar), és én se találkozzak, nemtenném meg vele ezt, nemokoznék ezzel fájdalmat neki. Nemvagyok pofára ejtve, csak őszinte vagyok.
2013. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

18 Ha csodálatos kapcsolatban élnél, akkor nem beszélnél igy, és nem mondanád a nődnek ezt a szöveget.

Tudod miért? Mert pontosan tudnád, hogy semmi az ég egy adta világon félni valód nincs, mert a nődnek te kellesz, és sem az ex, sem senki más krapek nem ütne labdába.

Eszedbe sem jutna ezt mondanod, mint amit mondtál.


A csodálatos kapcsolat nálam olyan szabadsággal jár együtt, amikor egy szó nélkül tudom, hogy annak a másiknak egy szót nem kell mondanom, mert az ott van mellettem és velem, és nem kell neki senki más rajtam kívűl. Tudom, és nem csak hiszem, ha érted a különbséget.

Egy csodálatos kapcsolatban egyetlen zsaroló mondat nincs/nem volt/nem lesz.

2013. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ha egy nőnek nem fontos az exe, akkor igenis kibírja, hogy ne találkozzon vele, mert ez a másik félnek rosszul esik, pont azért, mert ő is tudja, hogy ha semmit nem jelent a volt pasi, akkor tök felesleges vele találkozni.

És igenis van pár férfi és nő, akiket láncon kell tartani, mint a kutyát, nem egy kapcsolatot látok így működni. Mivel az emberek nagy része akkor esik kísértésbe, amikor a kísértés lehetősége fennáll, kerülni kell ezeket, ha magától nem kerüli, akkor majd én kikerültetem vele. :)

2013. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!