Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem teljesen elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem teljesen elhanyagol minket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan 7 éve indította az első vállalkozását és innentől kezdve kezdett egyre többet dolgozni és engem egyre jobban elhanyagolni. Kicsit több mint 2 éve pedig a másodikat. Innentől meg aztán gyakorlatilag csak a munkával foglalkozik.

Van egy 4 éves kislányunk is és vele is nagyon keveset foglalkozik. Meg a körülötte zajló események sem érdeklik. Pl mesélek neki valamit ami mondjuk a játszótéren történt és akkor azt mondja, hogy ne traktáljam már az ilyen hülyeségekkel. Múltkor mondtam neki, hogy vigye már el a kislányt az orvoshoz. Gondoltam addig is együtt lehetnének. Erre elkezd velem ordítani, hogy hogy képzelem én azt, hogy ő ráér ilyenekre. Meg elkezdett engem csesztetni, hogy ennyire nem vagyok képes, hogy elvigyem a gyereket az orvoshoz. Nap közben is ha felhívom, hogy mi újság vagy ilyesmi akkor fél perc után leteszi a telefont azzal az indokkal, hogy nem ő rá én velem a semmiről beszélgetni. Este meg ha hazajön még képes itthon is dolgozni. Már nem is tudom megmondani, hogy mikor csináltunk valami közös programot vagy kikapcsolódást. Esténként maximum fél-egy órát lehet vele beszélgetni vagy bármi mást csinálni. Hiába mondom neki, hogy ez így nem jó mert foglalkozzunk velünk is nem tesz semmit.


Mit tegyek, hogy velünk is foglalkozzon? Mert ez így sem nekem, sem a kislányunknak már nem jó.


2013. aug. 10. 17:22
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
11%
Hagyd el azt a kis...-t. Vidd a lányodat magaddal.
2013. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedbe elmondanám neki, hogy egy család nem erről szól, ha nem érti meg én ott hagynám mert ez borzalmas lehet neked.
2013. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
43%

Majd rájön, hogy mit veszített, amikor már nem leszel vele és a gyerek sem.

Ha meg majd találsz valakit, aki megbecsül és törődik veled, akkor megeszi a fene.

De abban ne bízz, hogy ezen változtatni fog. Most ő munkamániás, fel sem fogja, hogy mennyire üres lesz az élete nélkületek.

2013. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%
Hát erre van egy egyszerű megoldás: menj el tanulni, majd utána keress magadnak valami normális munkát, az majd lefoglal téged is, mert az írásodból nekem az jön le, hogy a nap nagy részében túlságosan ráérsz. De hagy el, ahogy a többiek javasolják, és majd rájössz, hogy megélni és a gyerekeidnek a megélhetést biztosítani nem gyerekjáték.
2013. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
30%

Először mindenképpen próbálj meg beszélni vele. Ha nem látja, hogy mi a gond esetleg segítségül hívhatod a családot, ha jó a kapcsolat velük, akkor ez is használhat. Ha nem megy, kilátástalan, akkor jelentsd be, hogy elválsz, hátha ez segít, de ha ez sem, akkor tényleg indítsd el a válást, mert már nincs miért együtt élnetek.

Egyébként dolgozol? 4 éves a kislány és a játszóról mesélsz a férjednek. Munkahely? Ottani társaság? Események?

2013. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
38%

Ennek a férfinek komoly problémái vannak, és a melóba menekül, mert irtózik tőled.


Bocs, de ha kemény is, a valóság ez.

2013. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
40%
Mivel foglalkozik? Hogy néz ki a napirendje?
2013. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
30%

6kieg: a legnagyobb probléma még csak nem is az, hogy tőled irtózik, hanem az, hogy téged lát a gyerekben is. Ami kihat az ő és a gyerek kapcsolatára.


Akarta ezt a gyereket?

2013. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
3%

Te dolgozol egyébként? Hány körül ér haza? Hétvégén sincs veletek?

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Megpróbálnék beszélni vele, és ha ez nem megy, akkor elválnék. Ez így nem párkapcsolat.

2013. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

"Egyébként dolgozol?"

Nem. Még nem találtam munkát.


"4 éves a kislány és a játszóról mesélsz a férjednek."

Miért ne lehetne a játszótéttől mesélni?:) Vagy talán furcsa, hogy egy 4 éves gyerek szokott oda járni? Egyébként meg csak EGY PÉLDA volt.


"Mivel foglalkozik?"

Az első cége gipszkarton szereléssel és belsőépítészettel.

A második beton fúrással, vágással és bontással.


"Hogy néz ki a napirendje?"

- Reggel 6-kor kell.

- Reggel 7-kor kezd dolgozni.

- Nagy ritkán dél körül hazajön ebédelni, de akkor is rohan vissza.

- Este 6-7 körül hazaér.

- Utána fürdik, vacsizik, egy picit foglalkozik a kicsivel.

- Utána még dolgozik. Árajánlatokat készít ilyesmi.

- 10 körül hagyja abba. Aztán tudunk egy kicsit együtt lenni. Dehát már fáradt.

Ez megy hétfőtől szombatig.

Vasárnap nem szokott dolgozni, de azért arra is volt már példa. Ilyenkor szokott azért velünk is foglalkozni.

2013. aug. 10. 18:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!