Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férj ilyen életképtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férj ilyen életképtelen?

Figyelt kérdés

pl Lusta havat lapátolni, füvet vágni , kutya szart napi rendszerességgel összeszedni udvaron rendet rakni, magának megcsinálni az innivalot

szerintem még egy ilyen férj nincs mint az enyém reggel kávét kell neki fözni és ágyba vinni.....


2013. aug. 13. 09:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
:(
2013. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
És mit kapsz ezért cserébe? Mert ha eltart, vagy olyan szintű körülményeket biztosít neked, akkor én örömmel megcsinálnám. ha te is ugyanúgy gályázol, mint ő, és még anyagilag is ugyanott vagytok, akkor beosztást készítenék, ki, mikor lapátol, mikor ki főzi a kávét és hozza az ágyba stb...Ha nem kapsz érte semmit, nincs meg valamilyen módon a kölcsönösség, akkor szimplán jó házicseléd+bejárónő+szakács vagy neki, nem több, és még fizetni se kell érte.
2013. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%

Te kényeztetted el. Egyébként meg tényleg nem derül ki, hogy az egész napja henyélésből áll - e, vagy szimplán 10-12 óra munka után, már lusta házimunkát végezni?

Ezt a többi válaszolónak üzenem: a cseléd, mindig az, aki annak érzi magát.Viszont veszélyes igy gondolkodni, mert előbb-utóbb más is annak tekint majd. Nekem semmiből sem áll reggel 10 perccel korábban felkelni, és főzni a páromnak egy kávét, kenni neki egy szelet kenyeret reggelire. Ellenkezőleg, boldoggá tesz a gondolat, hogy megtehetem.

2013. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A 23-ast zöldkesztyűzze mindenki!!!
2013. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt zöldkesztyűzném 23-ast, egy harmonikus kapcsolatban ugyanezt éppenséggel én is megkaphatnám nő létemre a páromtól. Neki sem kerülne semmibe 10 perccel korábban kelni és reggelit készíteni nekem.
2013. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nekem meg annyira hiányzik, hogy kiszolgáljam a férjemet. Fiatal korában megszokta,hogy mos, takarit fõz. Nem igényli, hogy kiszolgáljam.A kávét is lefõzi reggel magának, mert azt mondja én ugysem tudok olyan erõset fõzni.

Ha megkérem porszivózik, vagy mosogat, sõt magától csinálja.

2013. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nagyon elhallgatott kérdezőnk, az nem lényegtelen momentum, hogy ő közben erősen dolgozik a munkahelyén, vagy sem..
2013. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

" reggel kávét kell neki fözni és ágyba vinni."


És miért nem borítod a nyakába???

2013. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kell? Felkel és főz. Talán béna és nem tudja megoldani? Te rontottad el!
2013. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!