Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Annyira zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira zavar, hogy a párom mindenben a kedvem keresi. Reggel ágyba hozza a kávét, értem jön a munkahelyemre, este megengedi a fürdővizemet, meg ágyaz. Hogy állíthatnám le anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 20:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

De érdekes, hogy itt valaki egyből arra gondol, hogy a kérdező a nő, és a férfi kedveskedik, aminek örülni kell.

50-50 %, az esély, hogy valóban a férfi viselkedik így, de arra is, hogy egy férfi kérdezőt zavar a kedvese háremhölgyé avanzsált.

De amúgy mindegy is, én is örülnék, ha a párom ennyire a kedvem keresné.

31F

2013. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
11. Mindegy h ferfi v no a kerdezo :) parjat kuldheti hozzank is 1hetre :))))) 10-es voltam :)
2013. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Es miért akarod leállitani, ha jól esik neked kedveskednie.Biztosan megérdemled azért ezt teszi vele.
2013. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es válaszolónak van igaza amúgy... Teljesen mindegy hogy férfi vagy nő, huszonéves vagy negyven. Régen az ilyen teljesen természetes dolog volt. Sőt, igazából ez a normális. Nem csak párkapcsolatban, házasságban, hanem egy családi körben is. Ezek mind-mind segítő szándékok. Azért teszi, hogy könnyítsen az életeden. Ahelyett, hogy "leállítgatnád", inkább viszonozd. Mindenki szereti ha könnyítenek az életén. Te teszel valamit érte, cserébe ő is tesz valamit érted. Rules of life. Ilyen egyszerű.
2013. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3éve mióta együtt vagyunk ezt csinálja, cserébe én is keresem az ő kedvére való dolgokat. Én szeretek ilyen kapcsolatban élni, lesni, hol tudjuk egymást boldoggá tenni. Téged miért zavar ez? Sosem volt kedves csak mostanában? Ezért hiszed, hogy megcsal?
2013. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Inkább viszonozd.
2013. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

mért zavar? örülj inkább annak hogy ilyen! más nök ilyenért ölnének is (relative) te neked meg nemjó...

de ez ilyen sosejó semmise egy nönek..

2013. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
41%

Hát vannak olyan emberek, akik semminek nem tudnak örülni. Kérdező, szerintem dobd ki a párod, más majd értékelni fogja :)

Küldheted hozzám is... :)

2013. aug. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt? Ha igen, akkor miért most kezdett zavarni a dolog?

Szereted még? Csak saját példámat felhozva engem akkor kezdett zavarni az exem kedveskedése mikor már érzelmileg eltávolodtam tőle.

2013. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Á... nem hiszem, hogy pont a férfiak olyanok hogyha bűntudatuk van (?) akkor előzékenyek lesznek.. :D Inkább még bunkóbbak a szokottnál, szerintem. Inkább örülj neki. :)
2013. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!