Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Betelt a pohár. Elhagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betelt a pohár. Elhagyjam?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt.Van egy 3 éves kislányunk is.Az elején is sokat veszekedtünk de akkor kis semmiségeken.Most már majdnem mindennap az ő családja miatt van a vita.Szeretni szeretem.De én boldogan szeretnék élni,nem ilyen stresszes kapcsolatban.De akkor már bennem vannak a kételyek hogy mi lesz ha magamba maradok a gyerekkel,milyen lesz nélküle.Megszoknám előbb utóbb.De az elején biztos rossz lenne.Most tartunk ott hogy kocsira akarunk gyűjteni.De én ebbe nem merek pénzt ölni,mert félek attól hogyha szét megyünk és beleverem a pénzt akkor nekem semmim nem lesz.Ha tudtok adni tanácsot hogy mit csináljak akkor szívesen fogadnám.Köszönöm.
2013. aug. 18. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

4 éves kapcsolatban 3 éves gyerek, amit 9 hónap terhesség előzőtt meg.

Te ott cs*szted el, hogy egy szinte vadidegennek szültél.

2013. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj de magyarázd el nekem.. ha eddig is veszekedtettek ráadásul semmiségeken akkor minek maradtál vele és szültél egy gyereket?


nem bántásból, csak egyszerűen nem értem ezt a fajta kapcsolatfüggőséget, hogy inkább marad valaki (ennyire) egy szr kapcsolatban, minthogy egyedül legyen...

2013. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha még szeretitek egymást akkor igazán meg kéne próbálni rendbehozni. Kommunikáció, aszertivitás, tolerancia, kompromisszumok. Erről szól a hásasság. Nem lehetetlen, csak meg kell tanulni. Terapeutát javaslok, ha egyedül nem megy.
2013. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Annyiszor megpróbáltuk már.Rengetegszer megbeszéltük,de akkor sem úgy volt.én is hirtelen típusú vagyok meg ő is.
2013. aug. 18. 21:46
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
#3 Álomvilágban élsz. A szeretet nem elég. Ha a személyiségük, életvitelük, értékrendjük, stb. nagyon ütközik, akkor a szerelemmel kitörölhetik a hátsójukat.
2013. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%

*De én ebbe nem merek pénzt ölni,mert félek attól hogyha szét megyünk és beleverem a pénzt akkor nekem semmim nem lesz.



Sosem szeretted ezt az embert.

2013. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a gyerek miatt maradtatok együtt.

Hisz pár hónap "ismeretség" után nem tervből szokott lenni a baba.

Te már úgy gondolkodsz hogy szétmentek. Az autóba nem ölsz bele pénzt mert ha szétmentek....

Így állsz hozzá.

Elhiszem, hogy rossz lenne nélküle, egyedül felnevelni a gyerkőcöt (oké hogy látogathatja,de nem családként lesztek már együtt)

De minek maradni egy olyan kapcsolatban amiben nem vagytok boldogok?

Ha nem tudtok ezen változtatni,hogy ne mindennapos legyen a cirkusz akkor nemsok értelme van így folytatni.

Öreg korodban majd visszagondolsz a régi"szép" időkre?!

Nem fogsz bele gondolni, hogy mi lett volna ha elválunk békésen és megtaláljuk mindketten a megfelelő párt?

Meg szerinted az örökös veszekedésekkel nem marjátok majd el egymást? Valamelyikőtök úgyis beleun.

Vagy másnál keresi a boldogságot. Melyikőtök megy szívesen haza és nem azon kattog hogy ma ugyan milesz?!

2013. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Gyakorlatilag rögtön teherbe estél. Elég nagy felelőtlenség volt. Miért nem házasodtatok össze?

Ha élettársak vagytok, akkor a szerzett vagyon a szerzés arányaiban közös. Bár egy bírósági procedúra nem álommenet.


Csak te érzed. Ha több a rossz, mint a jó, akkor ne maradjatok együtt.

2013. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor próbáltátok már megbeszélni és stb.

Minek századjára is? Te is tudod, hogy ugyan ez lesz.

A sok civakodás miatt úgyis eltávolodtok, ha tovább fajul, lehet meg is utáljátok egymást.

Megéri?

És a gyerek mindennap ezt lássa? Nem süket,vak, felfogja a dolgokat és kifog rá hatni.

Nekem sem volt jó olyan "családban" felnőni ahol cirkusz cirkusz hátán.

Az is lehet hogy majd később a ti dühötök a gyereken csattan(nem fizikailag)

2013. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

7-es igen igazad van.rengetegszer gondolok arra mert ha szétmegyünk...

a kislányomat sem szeretném ennek kitenni.

nem tervezett baba volt.

2013. aug. 18. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!