Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyám szerint efy asszonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint efy asszonynak kötelessége a férjével lefeküdni és a szexhez sosem lehet fáradt. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 16:18
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Olyan párt kell keresni akivel egy hullámhosszon vagyunk.


De húsz év alatt mindenki változik.

2013. aug. 19. 16:36
 12/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismerem Efy asszonyt, nem tudom, náluk mi a szokás, de a legtöbb párkapcsolatban 2 fél együtt dönti el, mikor szeretkeznek. Max. egy kur.va nem lehet sosem fáradt a szexhez.
2013. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

természetesen mindenki változik, de ha hasonló az alaptermészetük/gondolkodásuk/világnézetük akkor ez nem lesz ANNYIRA kirívó hogy ne tudj alkalmazkodni


ha tűz-víz kapcsolat vagy alá-fölérendelt a viszony akkor viszont nagyon el tud vadulni a kapcsolat akár 3-4 év után is

2013. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 yuda ***** válasza:
80%

Keresztény ember vagyok és emiatt tudom, hogy a bibliából származik a gondolat.

Ha megengeditek beollózom az ide vonatkozó részt, ami nem durva és nem kegyetlen kényszerítésre hivatott alkalmazni, hanem két dolgot feltételez legalább.

- a házaspár szeretetben él és akar élni

- más a szexuális étvágyuk


I. Korintus levél:7:2

De a paráznaság miatt minden férfiúnak tulajdon felesége legyen, és minden asszonynak tulajdon férje.

3

A feleségének adja meg a férj a köteles(szükséges) jóakaratot(hajlandóságot); hasonlóképpen a feleség is a férjének.

4

A feleség nem ura a maga testének, hanem a férje; hasonlóképpen a férj sem ura a maga testének, hanem a felesége.

2013. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valaki eszerint él, akkor el lehet képzelni, hogy mennyire kielégítő a szexuális élete. mármint a nőnek, mert a férfinek nyilván az :D


Sajnálatra méltó, mert azt feltételezi, hogy a szeretkezés célja a férfi öröme kizárólag.


Nos, a mi kapcsolatunkban ez nem igaz. Bár általában elmondható, hogy amikor a férjemnek kedve van hozzá, akkor csinál hozzá nekem is kedvet :) De mondhatnám, hogy most fáradt vagyok, és inkább ne, biztos nem csalna meg ezért. (Ez micsoda hülyeség már egyébként is) Az más tészta, hogy annyira jó vele az együttlét, hogy bármikor kapható vagyok rá. De ettől még a szex semmiképp sem kötelesség. Se a nőnek, se a férfinak.

2013. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Gondolom ha egy hájas disznó lenne a férjed te sem ezt mondanád.
2013. aug. 19. 16:48
 17/39 anonim ***** válasza:
88%
hát ha már így beszélsz a férjedről akkor ott nem a szex lesz a legnagyobb probléma....
2013. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem tud kedvet csinálni a párom mert ha ránézek nemhogy a szextől de még az élettől is elmegy a kedvem.
2013. aug. 19. 16:59
 19/39 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem hájas disznó, bár tudod van, aki a mackós pasikat szereti. Ízlések és pofonok. Másnak lehet, hogy nem jön be az én férjem, míg nekem nagyon. Jól választani tudni kell. Nekem sikerült. De ha nem sikerült volna, nem az lenne a megoldás, hogy szétteszem a lábam, mikor neki kedve van. Mondjuk ha vallásos család vagytok, akkor nem fér bele az értékrendetekbe a válás. De ha olyan nagyon hívő valaki, akkor meg ne érezze megeröltetőnek, hogy a Biblia írása szerint teljesítse a "kötelességét".
2013. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
81%
Én is úgy gondolom, nem vagy te fáradt. Egyáltalán szereted még a párodat? Vagy szeretted valaha is? Ha elmegy tőle az életkedved, miért vagy vele?
2013. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!