Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem ma a beleegyezésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ma a beleegyezésem nélkül repülőjegyet külföldre, annak ellenére, hogy megmondtam neki nem akarok vele menni. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 17:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
25%
Nem válaszoltál a kérdésemre!
2013. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%

Szóval összefoglalva: ő kapott ott egy éves munkaszerződést, neked viszont ott nem lenne munkád, rá lennél utalva. Itthon viszont van munkád el tudod magad tartani. Te megmondtad, hogy nem akarsz menni, ő mégis rád akarja kényszeríteni. Akkor ne menj. Szerintem vissza lehet váltani a jegyet.


Nem vagy az a tipikus nő, aki szereti magát külföldre vitetni és eltartatni, aki azt látja egy jobb életnek, hogy külföldön reszelgeti a körmét a férje pénzén, sokakkal ellentétben. Maradj is ilyen önálló!


Egy év alatt a férjed valószínűleg hazajöhet többször is, sok családban van úgy, hogy egyik fél külföldön, a másik itthon dolgozik. Ha így anyagilag meg tudjátok alapozni a jövőt, akkor hajrá! Ne engedj a férjed hisztijének!

2013. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem mi Kanadába mennénk pontosabban a párom.
2013. aug. 19. 18:16
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
22-es vagyok, még annyi, hogy talán egy esetben megérné gondolkozni az utazáson: ha a férjed előre menne és neked is találna valami olyan jól fizető munkát, amiért a mostani munkádat megérné feladni. Akkor érdemes meggondolni. De én sem ugornék bele a semmibe, feladva az önállóságomat, hogy majd a férjem hátha eltart ott kinn az idegenben.
2013. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos sok buta nő tényleg ezt csinálja: külföldön biztos csodálatos az élet, na hajrá, menjünk! Igaz, hogy semmi önálló terve, csak megy a férje után, mint a birka, aztán meg siratja az önállóságát, meg nyüszög, hogy jönne haza. Nem mondom, tényleg van olyan eset, mikor jó lehet kettesben külföldre menni, de ahhoz mindkét félnek jó munkára van szüksége odakinn.
2013. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen igazat adok neked. Nem hiszem, hogy hoznám magam olyan helyzetbe, hogy eltartott munkanélküli legyek egy évig. Ez nem szerelem kérdése.
2013. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%

Van. Szakíts vele. El is magyarázom, hogy miért:


1. te elmondtad, hogy mit akarsz, a pasi iognorálta az akaratodat,

2. ő megvette a jegyet, holott tudta, hogy te mit és hogyan döntöttél.


Ennek a meccsnek két lefutása van: vagy engedsz, és az akaratharc erdménye az lesz, hogy maga alá tapos és htb.-t csinál belőled (egy év múlva nem csak htb. leszel, hanem mélyen depressziós ember is); vagy te azt mondod, hogy azt csinál Kanadában, amit akar, HA szeret, akkor tiszteli az akartodat, az önállóságodat és visszamegy hozzád.

2013. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
67%
Én sem értem sokan hogy gondolják, hogy örüljön neki. Ha itthon van egy normális munkája, de nem beszéli tökéletesen a nyelvet, hanem mondjuk csak középfokon, akkor mehet mosogatni minimálbérért, már ha talál állást. A nyelvet nem nagyon fogja tanulni, mivel csak olyan munkára veszik fel, amihez nem is nagyon kell, pl mosogatás, takarítás. De írta a kérdező, hogy lehet, hogy nem is lesz munkája, az meg még jobb. Itt hagyja a munkáját, utána amikor visszajött jól fog mutatni az önéletrajzában, hogy egy évig nem csinált semmit. Ráadásul előre megmondta, hogy ő nem akar menni, ennek ellenére a férje kész tények elé állítja. Én megmondanám, hogy nem megyek, a jegyekkel meg csinál, amit akar.
2013. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
72%
22, 24 válaszokban benne van minden. Pontosan ezeket akartam írni én is.
2013. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
18%
Ja, te kérdezted 2 napja, hogy mit csináljál, kimenj vele Kanadába vagy nem. Mindenki azt mondta, menj! Most mégis itt hisztizel. Tudod mit? Meg sem érdemelsz egy ilyen lehetőséget!!! Maradj csak itthon...férjednek ha esze van, vissza sem néz többet, haza sem jön!
2013. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!