Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem ma a beleegyezésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ma a beleegyezésem nélkül repülőjegyet külföldre, annak ellenére, hogy megmondtam neki nem akarok vele menni. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 17:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
21%

"Sajnos sok buta nő tényleg ezt csinálja: külföldön biztos csodálatos az élet, na hajrá, menjünk! Igaz, hogy semmi önálló terve, csak megy a férje után, mint a birka, aztán meg siratja az önállóságát, meg nyüszög, hogy jönne haza. Nem mondom, tényleg van olyan eset, mikor jó lehet kettesben külföldre menni, de ahhoz mindkét félnek jó munkára van szüksége odakinn."


Na kérlek, én épp azért mennék boldogan és dalolva, ha legalább a páromnak lenne kint munkahelye, mert ott még mindig jobban tudnék önállósodni és munkát találni, mint itthon. Nem gondolom, hogy kolbászból a kerítés, de azt gondolom, hogy civilizáltabban állnak a család szentségéhez, és nem nézik semmibe a dolgozni akaró nőt és anyát, rugalmasabbak, vagy nem húzzák rögtön a szájukat, mikor megtudják, családod van, szóval részemről ennyi. Felégetni mindent? Nekem, és még sok sorstársamnak nincs mit felégetni, mert diplomaosztó óta a se**em törlöm a diplomámmal, amit meg most dolgozgatok, azt bárhol a világon tudnám csinálni ugyanúgy, mint itthon. Mondjuk egy olyan helyen, ahol nem rúgnak se**be azért, mert feltalálod magad, ha már nem ad neked senki munkát, de mégsem vállalkozol. De magyarázhatok itt, úgy érzem, neked minden csak fehér meg fekete. Örülj, amíg úgy gondolkodhatsz, hogy van biztos állásod, nekem eddig még nem volt olyan, amiért azt mondtam volna, megy a fene külföldre.

2013. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
78%
De ez te vagy, utolsó. A kérdezőnek lehet, mások a körülményei. Akik szerint a kérdező önző, azok hogy reagálnának, ha a párjuk holnap közölné, hogy "csomagolj, hétfőn indulunk Kanadába"?
2013. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
76%
31-es, ha te szeretnéd eltartatni magad a férjeddel külföldön, az a te dolgod, nem mindenki ilyen. A kérdezőnek itt biztos állása van, ott meg csak a férjére lenne utalva. A férjére, aki semmibe vette az akaratát és most ráerőlteti az övét. Ez így nem túl szép kilátás. Én inkább lennék itthon a magam ura, mint külföldön egy zsarnokoskodó férjnek kiszolgáltatott, eltartott nő.
2013. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!