Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ezt én reagálom túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt én reagálom túl vagy a férjem tényleg nagyon bunkó?

Figyelt kérdés

Eddig volt két kocsink. Egy a férjemnek, egy pedig nekem ehhez két garázs van. A férjem most vett magának egy második kocsit. Félig meddig szükséges is, meg hobbiként is.

Ma mikor hazahozta az én kocsimmal kiált a garázsból és beállt az újjal a kocsim helyére. Azt mondja most már az ő kocsijai fognak állni a garázsban az enyémet meg tegyem oda ahova akarom. Úgyhogy kénytelen vagyok most már az udvaron parkolni.

Én teljesen kiakadtam ezen. Szerintem nagyon bunkóság tőle ez. Szerintetek?


2013. aug. 23. 19:48
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan utolso! De ebbol kovetkezik ez a szep nagy egesz!
2013. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
81%

Csakhogy nem ez az egész. nem az számít itt hogy műszakilag mi a helyes, nem is az a kérdés, hanem az hogy a kérdező férje bunkó e vagy sem.


Közös házasság közös és közösen megbeszélt döntéseket jelent. Ez hogy dönt és cselekszik a másik tulajdonáról kisajátítás. Ennek semmi köze a közös szóhoz de a háézassághoz se.

Együtt lesztek jóban roszban. Igen kivéve mikor autót veszek, akko rhelyette, nélköle a bevonása nélkül döntök.

2013. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
66%
ja, kifakul a napon, es akkor kell vegyel uj kocsit :|
2013. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
48%

MONDJÁTOK HOGY EZ CSAK KAMU

Vagy csak én őrültem meg, és látok olyanokat, hogy a naptól kifakul a kocsi.

2013. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Tessék idióták:)


"Emellett folyamatos a nem ilyen feltűnő behatás, mint a napfény fakító hatása, és a levegőben lebegő porszemek koptató hatása. Ez utóbbi kettő a fényezés mattulásában figyelhető meg. Így rendszerint előbb a kocsi vízszintes felületei vesztenek a színükből, ahol a napfény beesési szöge a legkisebb."


[link]

2013. aug. 23. 21:30
 36/52 anonim ***** válasza:
53%
Hatalmas bunkó a férjed, kérdés, hogy te ezt miért tűröd...
2013. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom, hogy a te autód a drágább Kérdező, nem az, amelyikkel a férjed a futót akarja húzni. Én az értékesebb autót tartanám garázsban.

Kérdésedre válaszolva, igen, valóban bunkóság ahogy az egészet intézte, én már azt sem értem, hogy veled miért nem beszélte meg, hogy autót vesz.


Amúgy sok válaszból csak úgy süt az irigység.

Hát nem tudom, mi nem vagyunk újgazdagok, de nekem a munkámhoz kell autó, és a férjemnek is, szóval nem lenne elég egy. Vidéken lakunk, és itt nem nagyon lehet meglenni autó nélkül, szóval ezt sem árt figyelembe venni.

Szomorú ez a hozzáállás, hogy "megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is", vagyis ha nekem nincs autóm, másnak se legyen...

És nyilván nem ez a világ legnagyobb problémája, de nem is állította ezt senki.

Pontozzatok le nyugodtan...

2013. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Azért mert szeretjük egymást és jól megvagyunk. Én marjuk egymást, de legalább nem unatkozunk.


Most elment fürdeni. Kiállok az új autójával az utcára és visszaállok a garázsba az enyémmel.


Egyébként igen az enyém drágább mint amit most vett. Egy Toyota Land Cruiser-t vett, 3.2 millió volt. 13 éves öreg kocsi már. Az enyém meg olyan 6 milliót érhet most.

Ezért is nem értem, hogy ezt az öreg vackot miért kell beállítani a garázsba. De most kiviszem az utcára:)

2013. aug. 23. 22:03
 39/52 anonim ***** válasza:
55%

Bunkó. De nem azért, hogy melyik kocsit hova teszi, hanem, ahogy a családi döntéseket kezeli.

Bár te se vagy nagyon más...

"szeretgetjük egymást" - azt írtad, - hát elég érdekes módja ez!

2013. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

"

"szeretgetjük egymást" - azt írtad, - hát elég érdekes módja ez!

"


Mégis pontosan hol írtam?:) Kérlek idézd!:)


Még szerencse, hogy az értelmi színvonal ilyen magasan van!:))

2013. aug. 23. 22:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!