Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ezt én reagálom túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt én reagálom túl vagy a férjem tényleg nagyon bunkó?

Figyelt kérdés

Eddig volt két kocsink. Egy a férjemnek, egy pedig nekem ehhez két garázs van. A férjem most vett magának egy második kocsit. Félig meddig szükséges is, meg hobbiként is.

Ma mikor hazahozta az én kocsimmal kiált a garázsból és beállt az újjal a kocsim helyére. Azt mondja most már az ő kocsijai fognak állni a garázsban az enyémet meg tegyem oda ahova akarom. Úgyhogy kénytelen vagyok most már az udvaron parkolni.

Én teljesen kiakadtam ezen. Szerintem nagyon bunkóság tőle ez. Szerintetek?


2013. aug. 23. 19:48
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
85%

A férjed nagyon bunkó. Én biztos nagyon összevesznék vele. Mi az hogy tedd oda a kocsid ahova akarod? Neki van kettő, válasszon vagy építsen új garázst. Nekünk is van autónk bőven (6), ebből 4 újonnan vett normális autó volt 3-5 éve, szóval vigyázni kell rá. Szintén kettő a páromé, de igazából nem csinálunk ebből nagy ügyet, hogy kié, mindenki viszi azt, ami közelebb van. Lényeg, hogy 2 garázsunk volt csak, így lett építve egy 3. normális beállós garázs és egy 4. nyitott garázs, csak egy nagy tető van csinálva, ami alá be lehet állni, de így is védve van bőven. A másik kettő meg öreg vadászautók, amik már ütöttek, kopottak, szóval állhatnak kint.

Nem hiszem, hogy nehezére lenne felhúzni neki is egy nyitott garázst legalább, alig kerül pénzbe is. Ott aztán tarthatja az új autóját is.

2013. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
33%
Istenem a tipikus ujgazdag.... -ik! :D.... Masnak meg nincs mit ennie b+! :D..... sapitozos pi*cs@ a borulesevel! Fogadjunk a munkatol meg nem esett le a brill gyuru az ujjadról, ezt is mutatja a ferjed viselkedese!.....
2013. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
35%
Kifakul a napon.... Baxus.....
2013. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
38%
ha ugyanannyit kerestek ha egyenranguak vagytok s igy viselkedik veled akkor mi másért vagytok együtt? csak azt ne mond nekem hogy egy ilyen f a s s z ra vágytál tinikorod óta...
2013. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
78%

"Istenem a tipikus ujgazdag.... -ik! :D.... Masnak meg nincs mit ennie b+! :D..... sapitozos pi*cs@ a borulesevel! Fogadjunk a munkatol meg nem esett le a brill gyuru az ujjadról, ezt is mutatja a ferjed viselkedese!.."


Nem védeni akarom a kérdezőt, de miért kell csak azért le újgazdagozni valakit, csak mert 3 autójuk van? Mi közötök hozzá? Egész álló nap a szegény gyári munkás panaszkodást kell hallgatni a fórumon, akinek nincs pénze cigire, ezért "mocskos Orbánozik". A csóró kérdések mennyivel jobbak? Semmivel! És nem csak csalással lehet valakinek több autója! A kommunizmusban belétek nevelt gazdag ellenesség már irritáló!

2013. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi irigy embert egy rakáson....

Ha a kérdésben autó helyett bicikli lenne akkor mindenki vidám lenne.

2013. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
35%
Nekunk is van 4 kepzeld! Es mikor az enyemnek meg nem volt garazsa, jol olvasod sajat garazsa van minden autonknak! Fogtam es letakartam egy PONYVAVAL!Es igen csak a tipikus ilyen embereknek ez a legnagyobb gondjuk az eletben! Mi nem vagyunk uj gazdagokamire kell arra van, de sosem jutott volna eszembe h itt rinyaljak ezen!!!! Szanalom....
2013. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
27%
igen tulreagálod. nem, a férjed nem bunkó. Mindketten nagy ökrök vagytok.ennyi
2013. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
86%

Idiótak vagytok hozzászólók. Nem veszitek észre hogy az egész kérdés nem az autókról szól hanem attól hogy az egyik ember semmibe veszi a másikat?

És igenis nem a pénzt minden, hiába van valakinek bármennyi pénze, nem lesz boldog ha egy olyan ember mellett áll, aki semmibe veszi.

Ha van elég pénzed önállóságra, hagyd ott a fenébe s keress valakit aki emberszámba vesz.


Engem tényleg érdekelne miért vagy mellette. ha a pénzért lennél azt megérteném. A pénz nagy úr. Boldoggá nem tesz de ad egyéb élvezeteket amik eléggé csábítóak.

2013. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron még elmegy, de az első fagyok beálltával megmondanám neki, hogy akkor az a kocsi amit használ az garázs, a másikat meg takarja le kint.

Nem fogom miatta hajnalban a havat takarítani, jeget kaparni - vagy a takarót leszedegetni a kocsimról, közben meg fűteni egy kicsit, hogy ne fagyjak az üléshez.

Jelenleg nekünk nincs garázsunk, ha lenne, akkor a téli procedúrát megkönnyítené.


Amúgy is 2 hely van a garázsban, ketten vagytok.

Melyik újabb, drágább kocsi?

2013. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!