Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért azt látni folyton, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt látni folyton, hogy a testi örömök hiánya miatt mennek szét a házasságok? Főleg férfiak esetében.

Figyelt kérdés
Persze vannak még egyéb okok is, elhidegülés, lelki sérelmek stb. de azt látom itt, hogy ez nagyban befolyásol mindent, az egész folyamatot....Tényleg ilyen nehéz nélküle élni? Mi van azokkal, akik egészségügyi okok miatt nem képesek együttlétre?

2013. aug. 24. 21:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
a napokban írt egy fiatal nő, hogy műtét után még nem szexel, ne tudd meg, hányan mondták neki, hogy majd jól meg lesz csalva, legalább a száját tátsa ki... és nem értették, hogy nem arról van szó, hogy a nemi szerve alkalmatlan a szexre, hanem a lelke az, nem érdekelt senkit :(
2013. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Komolyan nincs keze és pár perce örömet okozni a társának aki ápolja? Elég önző.
2013. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Elég sokan válaszoltatok, látom megoszlanak a vélemények...Egyetértek azokkal, akik a lelki dolgokra világítottak rá:) Aki ért egy nőhöz, az tudja, hogy ha a nő lelkileg nem nyitott a szeretkezésre és nem vágyik rá mind testileg, mind lelkileg akkor elég veszett ügy...Szerintem ritka az olyan nő, aki ennek hiányában élvezi is a szexet....ez mind az agyban dől el, ha nem esik jól valami, akkor a párom meg is gebedhet, akkor sem fog menni....Én úgy látom, már csak a GYK-ból kiindulva, hogy rengeteg probléma van a párok között, ami még nem jelent rosszat, de szerintem az már ultra gáz, hogy meg sem fordul a kérdezők fejében, hogy ezt ne tök idegeneknek mondják el először, hanem esetleg beszéljék meg őszintén a párjukkal, ne itt sírjanak, ha gubanc van. Persze tanácsot lehet kérni, de sokan a válaszolóktól várják a megváltást...A kommunikáció manapság az embereknek luxus lett, nem is értem, hogy lehet így élni...Bármi sérelmem, problémám van egyből kimondom a páromnak, nem kertelek és ezt ő is tudja... :-) Ha valaki a szórakozóhelyen megkörnyékez azt is tudja, ha táncoltam xy-nal azt is tudja...persze ehhez olyan partner is kell, aki nem veri ki a balhét, ha másra nézel stbstb....
2013. aug. 25. 12:13
 24/24 anonim ***** válasza:

19!


"- Elárulom a sötét testimádó katolikusok egyházi válóokai között százévek óta benne van a szex hiánya vagy nem megfelelő volta. ;)"



Én meg azt súgom meg, hogy nem vagyunk vallásosak.... De azt gondolom a vallásnak alapjáraton köze sincs, ahhoz hogy valakinek normális-e az értékrendje vagy sem. Sőt, azt sem mondtam, hogy rossz vagy bűn lenne a szex... :) Viszont egy kapcsolatot NEM lehet erre alapozni...ezt jó lenne megérteni, így nem járnának pórul a későbbiekben az emberek...már ami a megcsalást/elhagyást illeti. ;) De nyilván hasonló a hasonlót vonzza...tehát, mindenki csak olyan párt választ maga mellé, amilyen ő maga is...még akkor is, ha netán ezzel nincs tudatába, vagy nem pont olyan formában nyilvánul meg a hasonlóság...de ez a lényegen nem változtat.

SŐt, azt is elárulom, hogy nem minden férfi szexmániás, akinek a nap 24 órájából 22ben a szex körül jár minden gondolata. De nyilván aki ilyen szinteken mozog...az csak ilyen habitusú párt fog magának bevonzani. :) Ami csak addig jó, ameddig mindkét fél egyforma mennyiségben/minőségben vágyik a testiségre. De mihelyst felüti a fejét valami betegség vagy egyszerű változás a mentalitásban...a "hoppon" maradt delikvens ezt képtelen lesz megemészteni, és ilyenkor jön a félrelépés...kikacsintás...válás...mivel ez a legegyszerűbb lépés és a kapcsolat alapja is hiányzik! A tisztelet, a megbecsülés, a szövetség, az összetartás...

Nah ennyit a szex erejéről. Önmagában egyenlő a nullával...

2013. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!