Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti támogatnátok a "MELEG...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti támogatnátok a "MELEG HÁZASSÁG" bevezetését Magyarországon? Miért igen/Miért nem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 15:59
 11/96 anonim ***** válasza:
20%
Nem engedèlyeznèm, ugyanis a házasság az èn szememben egy fèrfi ès egy nö kapcsolata, nem kèt azonis nemüè. Pedig vannak meleg barátaim, semmi gondom velük, mègis azt mondom, hogy egy meleg pár sosem lesz ugyanazon a szinten, mint egy hetero pár, abból az egyszerü okból kiindulva, hogy kèptelenek a legalapvetöbb "biológiai cèlra", vagyis a gyermeknemzèsre. Hiàba a sok libsi szöveg, a kèt pár nem egyenlö, mert nem ugyanazt a szintet produkáljàk.
2013. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 A kérdező kommentje:

"Nm beszélve a közmegítélésről, mennyi negatívot és támadást kapna az a gyerek az életben, ha a szülei melegek."


Lehet hogy valójában a heteroszexuálisok kirekesztő/megbélyegző hozzáállása miatt sérülne a gyerek?

2013. aug. 25. 16:17
 13/96 anonim ***** válasza:
55%

A kérdésre válaszolva én ezt a nagy házasságmizériát ellenzem! Akárkik között is! Lassan már az élettársi kapcsolat szégyellnivaló dologgá válik!

Ha két ember ,mindegy milyen nemű, szereti és tiszteli egymást,akkor esküvő nélkül is élhetnek tartalmas,szeretetteljes életet együtt!

2013. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
83%
Hat en kulfoldon elek, itt engedélyezett az azonos neműek házassága es az orokbefogadas is. A közvetlen ház szomszédom egy meleg par. Két gyereket nevelnek. A fiú 16 eves, a lány 14. Csodálatos egy család. Törődnek egymással, a gyerekek jol neveltek, a fiú diakmunkazik, barátnője van. Jol tanulnak, semmi gond velük. A par a szexuális életet nem az ablakban vagy a gyerekek elott éli. En kifejezetten kedvelem őket. Az idősebb ferfi ezer mester, bármivel fordulhat hozzájuk az ember.
2013. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
86%
kerdezo, nem attol lesz valaki meleg, hogy dominans az anyja, hanem melegnek szuletik
2013. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 A kérdező kommentje:

"kèptelenek a legalapvetöbb "biológiai cèlra", vagyis a gyermeknemzèsre. Hiàba a sok libsi szöveg, a kèt pár nem egyenlö, mert nem ugyanazt a szintet produkáljàk."


Ez most úgy hangzott mintha egy tehenészet kincses kalendáriumából másoltad volna. Tehát egy meddő vagy egy impotens is selejt, mert nem tudja a szintet tartani?

2013. aug. 25. 16:21
 17/96 anonim ***** válasza:
65%
Bár nem tudok azonosulni a felvonulgatással meg azzal, hogy a média már szinte homofóboknak kiállt ki mindenkit, akik nem képesek tolerálni a melegeket, mert pl. vallásosak, idősebbek stb., de felőlem házasodhatnának. Nem különösebben érdekel, hisz ők is tudnak szeretni...nem hittem volna, hogy valaha ezt mondom, de két barátnőmről kiderült, hogy szerelmesek egymásba, tényleg nagyon közel állunk és szeretem őket, és mióta közölték...hát, látom rajtuk ugyanazt a szerelmet, ami férfi és nő között létezik. Én nem tagadnám meg ezt a melegektől, viszont egy sokkal kényesebb kérdés az a gyerekvállalás..tudom, hogy sok gyermek "normális" családokban is szenved, de valahogy mégsem támogatom ezt...
2013. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
27%

Jajj félreérted 10-es...nem arra gondoltam, hogy mele.gé válna attól, hogy melegek a szülei....

Kétlem, hogy ez ezen múlna, szerintem nem lehet senkibe belenevelni azt, hogy meleg legyen...


Hanem a nem jó családkép miatt. Ehhez nem kell meleg szülő, lehet egy nem működő családi példa (ismerősöm olyan családban nőtt fel, ahol az apja verte az anyját, jöttek a rendőrök, meg kórház, meg anyaothon, álandó költözések, menekülés. Ő nem hitt a házasságban, mert sosem látott olyan példát ahol működik nő és férfi között, kellett neki 5 év pozitív példa, hogy elhiggye egy kapcsolat nem feltétlen válással és szakítással kell végződjön, igaz tenni kell érte, de előtte inkább nem kezdett komoly kapcsolatba...)


Tehát már egy eleve nem " normális" felállású kapcsolat lenne példának a gyerek előtt.. Ez klyan mintha, egy alapból válásra ítélt kapcsolatba adnának örökbe...


Igen kérdező, ez a társadalom intolarenciája miatt volna így, ami ellen hiába küzdenek nem javul, sőt ha egy rétek toleránsabb a másik eéteg annál homofóbabb...legalábbis én ezt látom...

2013. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 A kérdező kommentje:

" kerdezo, nem attol lesz valaki meleg, hogy dominans az anyja, hanem melegnek szuletik"


Nincs bizonyíték rá, szerintem a szülőknek lehet felelőssége ez ügyben. Ma a házasságok fele válással végződik, szerintem nem véletlenül van egyre több meleg.

2013. aug. 25. 16:30
 20/96 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nincs feltétlenül több meleg.

Szerintem inkább csak többben valllalják fel mint régen, sőt sokan nem is tudták hogy létezik ilyen, csak miután találkozott magához hasonlóval, vagy olyan körben mozgott...


Ma már nem nyomják el magukban annyian...persze most is van aki családos ember és megtartja titokban magának, hogy a saját neméhez vonzódik.

2013. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!