Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti támogatnátok a "MELEG...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti támogatnátok a "MELEG HÁZASSÁG" bevezetését Magyarországon? Miért igen/Miért nem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 15:59
 41/96 Frigg ***** válasza:
59%

Én támogatom a házasságot is, és a gyerekvállalást is! Hogy miért?


Házasság: mint már előttem elég sokan leírták, a házasság arról szól, hogy két EMBER szereti egymást, és össze akarja kötni az életét. Férfi nő, vagy férfi-férfi, nő-nő, teljesen mindegy, nem ez számít. Ezért nem is értem, hogy miért szólalnak fel ez ellen? Mi jogon akarunk mi dönteni idegen emberek életéről? Ha hivatalossá akarják tenni a kapcsolatukat, miért ne? Nem bántanak ezzel senkit és semmit.


Gyerekvállalás: Szintén; az én véleményem szerint ugyanúgy joguk van gyerekekhez, mint bárki másnak. Itt egy apró történet: az egyik egyetemi szemináriumunkra bejött pár drogfüggő mesélni az életükről. Az egyik fiatal srác elmesélte, hogy az apja megerőszakolta és rendszeresen molesztálta 12 éves korában. Nagyjából ennek hatására lett a későbbiekben drogfüggő és meleg (saját elmondása szerint).

Vagy: az én apám alkesz volt, verte anyámat is, előfordult, hogy engem is. Ez sem volt épp egy tökéletes családkép előttem.

Minden "összetételű" családban lehetnek problémák, nem a szülők nemétől függ, hogy milyen nevelésben részesül a gyerek.


És, mivel ez ennyire "tiltott" a homoszexuálisok számára (mármint a házasság, gyereknevelés), ezért ők ezerszer jobban megbecsülik ezt. Itt nincs két hónap után válás, meg nem potyogtatják a gyerekeket évente, aztán adják árvaházba, vagy járnak abortuszra órarendszerűen.

Nem akarok közhelyes lenni, de a mostani tizenévesek, vagy az én korosztályom rettenetesen felelőtlen, és mint említettem abortusz, vagy örökbe adják, vagy a kukába dobják az újszülöttet (természetesen nyilván nem mindenki, és nem mindennapos dolog ez), amikor pedig egy meleg pár kezét-lábát törné, hogy felnevelhessenek egy babát. Szóval igazságos ez így? Nem gondolnám.


Ami pedig a felvonulgatásokat illeti, ott többnyire azért többségben vannak azok a melegek, akik inkább az exhibicionizmusra hajtanak.


23/N

2013. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 A kérdező kommentje:

"Ami pedig a felvonulgatásokat illeti, ott többnyire azért többségben vannak azok a melegek, akik inkább az exhibicionizmusra hajtanak."


Miért probléma az exhibicionizmus? Ez a "engem nem zavar, csak a négy fal között csinálják", elég szemellenzős hozzáállás. Mintha nem is léteznének. Nem látom, tehát nincs?

2013. aug. 25. 22:48
 43/96 Frigg ***** válasza:
94%

Szerintem te félreértettél itt engem. Elolvastad az írásom többi részét is? Nekem a felvonulással sincs aztán semmi bajom az ég világon. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nagyon sokan ez alapján ítélik meg az egész meleg közösséget, hogy ott hogy adják elő magukat, ami, hát, elég látványos, azt el kell ismerni. de ismét leszögezem: én támogatok minden jogot, és életemben nem jártam ki tojást dobálni. ha tüntetnék is, akkor értük, és nem ellenük. :)


23/N

2013. aug. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 Frigg ***** válasza:
PS: én sosem gondolkodtam így, plusz a szemellenzős hozzáállás nem is állhatna tőlem távolabb. szóval ezt nemigen értem, hogy jött ide.
2013. aug. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 ftf1983 ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem korlátozható abban, hogy házasságot kössön azzal a személlyel, akit szeret és úgy érzi vele szeretné leélni az életét.
2013. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
72%
akinek a felvonulással problémája van, annak ugye a riói karnevállal is preobléímája van, mert ott ugyanolyan exhibicionista cuccokban flangálnak..
2013. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
32%

Igen, miért ne lehetne meleg házasság?

Az a lényeg, hogy egymást szeresse a két ember. Jómagam meleg vagyok, és elfogadom szinte az összes embert, aki nem ártott nekem, és nem bántott.

Úgy gondolom, hogy a melegeket is el kell fogadni. Ugyanannyi érzelem van egy heteró és egy queer kapcsolatban. Az a véleményem, hogy sok ember még nem érett arra, hogy elfogadja a másikat.

Itt a kollektív dolgokról beszélek. Mindegy, hogy az ember zsidó, cigány, meleg, biszex vagy akármi. Az a lényeg, hogy hasznos tagja legyen a társadalomnak, és előre vigye a fejlődést. Ismerek egy matematikust, aki az egyetemen tanít, elég magas beosztásban alkalmazzák, és meleg. Ez miért is lenne gond? Ugyanolyan munkát végez, mint a többi. Azt sem lehet mondani, hogy a hallgató fiúkkal visszaél, mert ez nem annyira jellemző a melegekre... De viszont nem egy heteró egyetemi előadóról, szigorlatoztató tanárról hallottam már olyat, hogy a kulcsot oda adja a szigorló lánynak. A keresztanyám is mesélt ilyet, hogy amikor ő doktorált, akkor az egyik lány 1 perc alatt végzett az egyik szóbeli akármijével, persze miniszoknyában - elindult az irodák felé.

Biztosan elfogult vagyok, de szerintem nem nagyon volt ilyen a melegek körében. Vagy nem tudok róla.


A gyerek dolgot nem erőltetném én, mert nem épp elég érett a magyar társadalom az ilyesmi dologra. Az utcán is beszóltak, amikor a barátommal együtt sétáltunk. Az egyik öreg bácsi azt mondta, hogy sziasztok fiúk lányok :| A barátom pedig odalépett hozzá és azt üvöltötte neki, hogy szép napot, vén f@s.z :D Ha ebből indulunk ki, akkor az lesz, hogy az esetleg felnevelt gyereket piszkálnák a két apja, vagy két anyja miatt.

2013. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
55%

Lemaradt:

17f

2013. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 A kérdező kommentje:
# 47/48 Ha nem forszírozzák a melegek, és képviselik-védik meg a saját jogaikat, akkor mikor fogják őket tolerálni? Szerintem soha. Azt sem értem hogy pl. olyan bigott katolikus országban mint Spanyolország engedélyezett a meleg házasság, gyerekvállalás, ilyen ex-komcsi törpeállamokban meg megy az utálkozás.
2013. aug. 26. 14:12
 50/96 Girgoy ***** válasza:
23%

Ti támogatnátok, hogy úgy rögzítsük a bútorokat, hogy a csavarokat nem anyába, hanem egy másik csavarba próbáljuk beletekerni!


Hát persze! Mert a csavarozás nem arról szól, hogy két erre alkalmas tárgy egyesül és így páratlanul szoros köteléket tud létrehozni, hanem arról, hogy a csavar és az anya szereti egymást és együtt akar élni! Igen, és mi van akkor, ha egy csavar egy másik csavarba akar beletekeredni és nem az anyába! Az égadta világon semmi, ez ugyanolyan szoros kapcsolat! Nyomjuk erősen, gyömöszöljük orrvérzésig a csavart a másik csavarba, hadd egyesüljenek. Ha meg nem sikerül, akkor rajkuj egymás melé őket, nem baj ha szétesik a bútor és használhatatlan, mert az a csavar szereti a másik csavart és együtt akar vele élni! Vagy ha ez se jó, akkor jaj, mi a jó eget, mi a a jó eget is csináljunk? Megvan! Vegyünk egy pillanatragasztót és azzal ragasszuk össze a két csavart! És mondjuk azt az utcára vonulva, hogy ez ugyanolyan kapcsolat, mint amikor a csavar az anyába tekeredik! Igen, legyünk büszkék a megoldásunkra, fogadtassuk el minden barkácsbolttal, hogy a csavarok pillatanatragasztóval való összeregasztása ugyanolyan, mint amikor a csavar az anyába tekeredik bele! Amelyik bútor meg így is szétesik az első használatra, azt tüntessük el, nemn érdekes, mert a két csavarnak joga van egymásba tekeredni, összeragadni, mit tudom én mit csinálni bármi áron, mert ez ugyanolyan jó kapcsolat, mint amikor a csavar megy az anyába! Ez utóbbi már egyébkéntis ósdi, elavult, vacak! Hát nem értitek?! A két csavarnak joga van egyesülni, akkor is ha ez nem oylan, mint a csavar és az anya szoros kapcsolata, ááááá, brühühühü... értsétek már meg ti gonosz korlátoltak, a pillanatragasztó az igazi megoldás, ez a jövő! Be kell dugni a farkamat oda, ahonnan a szar jön ki, mert ez a jó, az a lyuk azért lett megalkotva, ez a nemes érzés!


Na jó, lehet lepontozni, lehet meghurcolni, kigúnyolni, amit akrtok, hajrá, hajrá! Attól én még nem veszítem el a józan eszemet és jóízlésemet, csak sajnálattal mosolygok az emberi defektek újabb fejleményén... 2 csavar is lehet boldogan együtt, de a bútort csak egy anyával tudja rögzíteni. Lehet ezt ódivatúnak gondolni, fikázni, attól még nem lesz igazatok melegek, csak röhög rajtatok az egész világ! Köszönöm a 0%-os pontozást, amit ezek után vélhetőleg kapok, rátűzöm egy transzparensre és büszkén végigvonulok vele az utcán!

2013. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!