Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti támogatnátok a "MELEG...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti támogatnátok a "MELEG HÁZASSÁG" bevezetését Magyarországon? Miért igen/Miért nem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 15:59
 31/96 A kérdező kommentje:
Brexin: Nyilván berántja maga mellé az élettársát, és mint adóstárs ő is felelős a felvett hitelért.
2013. aug. 25. 17:36
 32/96 anonim ***** válasza:
43%
Hacsak nem szeretnének gyereket, nem bánom, igazából semmi nem változna az országban, se jobb se rosszabb nem lenne, nem értem, mit lázadnK az emberek emiatt! Vannak súlyosabb gondok is.
2013. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 A kérdező kommentje:

Tehát Házasság ok, gyerek ne, mert kiközösíti-megbélyegzi a hetero többség?


Most akkor a melegek változzanak: ne akarjanak gyereket, vagy a magyar társadalom legyen elfogadóbb?

2013. aug. 25. 17:45
 34/96 anonim ***** válasza:
19%
Sok liberális lószar szöveg...
2013. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:
83%

"Gyereket sem adnék nekik. Én magam sem lennék olyan gyerek helyében, akitől azt kérdezgetik, hogy "miért két apukád van, és akkor te hogy is lettél..."


És mit válaszoljon a gyerek, ha azt kérdezik, hogy

- neked miért nincs apukád? (egyedül élő anya)

- miért van tolószékben anyád/apád?

- miért vak anyád/apád?

- miért vagytok szegények?

- miért vannak kék-zöld foltok rajtad minden nap?


Komolyan a meleg szülők a lehető legrosszabb, ami egy gyerekkel történhet? Ha ebben nő fel, neki természetes lesz éa a hülye kérdéseket is megszokja.

A bántható gyerekeket mindig bántják, ha nincs rajta fogás, találnak. Külső jegyek, vezetéknév, szemüveg, stb.


Ezt nagyon gyenge érvnek tartom, hogy mert mit szólnának a többiek...

2013. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
65%

Igen, támogatnám, mivel jómagam is leszbikus vagyok. (Teljesen normális, nőies vagyok.)


Az örökbefogadást is támogatnám, bár én nem szeretnék gyereket, sem most, sem később.


És igen, én is sajnálom, hogy ezen ma még kiakadnak, és nem egy természetes dolog. De jó volt olvasni a válaszokat, meglepődtem, hogy a válaszolók nagy része támogatná. Ez jól esik nekem is, és köszönöm minden normális meleg/leszbikus társam nevében is!

2013. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
29%
Ellenzem
2013. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
13%

Köszönöm a lepontozást, sejtettem hogy ez lesz.

Egy gyereknek eltérő nemű szülőkre van szüksége a megfelelő lelki fejlődés érdekében, ez már nem két emberről szól!!

2013. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
100%
nincs szüksége. ha így lenne, akkor először is a válást tiltanák be a gyerek érdekében.
2013. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Igazság szerint fiatal korom ellenére, nem tudom elfogadni őket, nekem ütközik az elveimmel.
2013. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!