Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti támogatnátok a "MELEG...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti támogatnátok a "MELEG HÁZASSÁG" bevezetését Magyarországon? Miért igen/Miért nem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 15:59
 21/96 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kèrdezö, nem azt mondtam, hogy a meleg párok selejtesek, hanem azt, hogy kèptelenek ugyanazokra a dolgokra, amikre a hetero párok. Ez tèny, ès a szerelmes rózsaszín köd mellett a jognak ès erkölcsnem figyelembe kell vennie a tènyeket is.


A meddö párok csak egyèni szinten "egyenlötlenek", a melegek általánosságban, hiszen az egyiket csak egyèni problèma gátolja, a másiknak alapvetœen nem lehet gyereke. Plusz: az egyikre van megoldàs (lombik, csoda, stb.), a másikra nincs.


A melegek egyenlöek emberkènt, de egyenlötlenek párkènt.

2013. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
89%

Felőlem nyugodtan házasodjanak, nagyon nem érdekel a téma.


Azt azért viccesnek tartom, hogy a heterók folyton 'fújjj papír, kinek kell, úgyis mindenki elválik blabla' a melegeknek meg minden vágya a házasság... Ha engem kérdeztek, mindenki azt csinál, amit akar, ettől függetlenül az egész társadalom szánalmas.

2013. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
81%
Támogatnám, mert a melegek ugyanolyan emberek, mint a heterók, és ugyanúgy joguk van a boldogsághoz, és ahhoz, hogy összeköthessék az életüket.
2013. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 A kérdező kommentje:

"A melegek egyenlöek emberkènt, de egyenlötlenek párkènt."


Ez igaz, ezért van a Pride is, nem? Egyenlő jogokért vonulnak fel. Amit alapvetően elsunnyog Magyarország, hiszen aláírta az ezekről szóló emberjogi nyilatkozatokat, mégis burkoltan kirekesztő a gyakorlata.

2013. aug. 25. 16:42
 25/96 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem legtöbb gyerek örülne, ha lenne anyukája meg apukája. Így együtt, és elmennének a szülői értekezletre. Olyan hülyén nézne ki, ha valakinek a két apukája menne el a szülőire, karonfogva, és még nekiállnának pusziszkodni is...talán ki is cikiznék a kevésbbé felvilágosult gyerekek..
2013. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 A kérdező kommentje:

# 25/25 Na, hát ezt mondom. Szerintem az lenne a korrekt ha mindenki felvállalná a véleményét. Magyarország mondja fel ezeket az egyezményeket, és határozottan jelentse ki hogy bizony itt nem mindenki egyenlő.


Ahelyett hogy röhögcsélések közepette eleresztenek egy-két melegekkel kapcsolatos viccet-véleményt.

2013. aug. 25. 16:49
 27/96 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer és mindenkorra tudomásul kellene már venni,hogy a melegség genetikai másság és semmi de semmi köze nincs a szülői példához,a neveltetéshez!

A szülői felelősség kérdésében csak két példa--a melegek szülei is heterók és senki nem neveli melegnek a gyermekét--valamint--fiútestvérek azonos körülmények között nevelve is lehetnek kétfélék e tekintetben!

Éppen elég fájdalom egy szülőnek az ha meleg a gyermeke,nem kell még felelőssé is tenni őket emiatt! Úgyis önmarcangolásban élnek!

A házasság pedig egy elavult intézmény! Szerintem! Nem kellene erőltetni! Inkább az erkölcsi értékrendek hangsúlyozására kellene ennyi energiát fordítani,mint arra a végül is százezrekbe kerülő házassági anyakönyvi kivonat preferálására! Szerintem!

2013. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 A kérdező kommentje:

# 27/27 Lehet hogy elavult a házasság intézménye, de még mindig létezik a magyar jogban.


- Mi van az özvegyi nyugdíjjal, az bizony nem jár élettársaknak!


- Tegyük fel, hogy neveled a párod gyerekét évekig, a párod meghal. A gyereket meg odaadják a párod rokonainak, akivel lehet nem is tartotta a kapcsolatot mert kiutálták a mássága miatt? Örökbe nem fogadhatod a gyereket!

2013. aug. 25. 17:13
 29/96 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Nincs velük bajom, vannak is meleg barátaim, de azért ne tartsuk már normálisnak ezt. Gyereket sem adnék nekik. Én magam sem lennék olyan gyerek helyében, akitől azt kérdezgetik, hogy "miért két apukád van, és akkor te hogy is lettél..."? Szerencsére ők nem is akarnak, így ebből nincs nézeteltérésünk.
2013. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
61%

Éppen elég baj,hogy a magyar jogszabályok olyanok amilyenek! Egy párkapcsolati formának nem arról kellene szólnia,hogy milyen anyagi és jogi előnyei illetve hátrányai vannak!

Csak,hogy a példádat egy ellenkezővel kiegészítsem:

-Ha házastársak egyike vesz fel hitelt,ami ugye nagy divat volt mostanság,akkor jogilag a másik félnek is visszafizetési kötelezettsége van! Élettársak esetén a másiknak semmi köze az egyik hiteltartozásához!

2013. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!