Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségként miért nincs jogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségként miért nincs jogom intézkedni a férjem nevében? Hiszen a felesége vagyok, megtagadhatják törvényesen az adatátadást?

Figyelt kérdés
Bankban, telefontársaságnál, ilyen helyeken. Sehol nem kapok felvilágosítást, nem tudok intézkedni a férjem nevében.
2013. aug. 26. 12:01
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem javaslom, hogy indítványozz népszavazást a feleségek korlátlan jogosultságának bevezetésére a férjek felett, mert úgy tűnik, te képes lennél komolyan venni :P

Kérdező, te tényleg ilyen ... vagy, vagy csak unatkozol, mert még nincs suli?

2013. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok naprakész ezekben a dolgokban, mert eddig nem volt rá szükségem.

Naivan azt hittem, hogyha törvényesen összekötjük az életünket, társadalmi, gazdasági közösséget vállalunk, akkor ez jár bizonyos előnyökkel.


Találtam néhány mintát neten, kitöltök párat, aztán próbálkozok majd velük.


Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 26. 13:00
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatók holnapjain is szokott lenni meghatalmazás minta.
2013. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi erővel a fizetését is felvehetnéd, hiszen otthon te kezeled a kasszát, az ügyintéző értse meg :DDDDD
2013. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, én veszem fel a fizetését kártyával :-)
2013. aug. 26. 13:12
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira ráérsz, miért nem mész be személyesen a bankba és kérdezed meg magad?
2013. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sírva kaparom a falat tőled! Köszi hogy feldobtad a napomat! :D


NEM KELL 20 példányban megírni a meghatalmazást te nagyon szerencsés! Egyben leírjátok hogy itt, itt és itt intézkednél a férjed helyett. Ebben mi olyan oltári bonyolult?!

2013. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
92%
Jaj annyira buta vagy.. 1 órája vered itt a nyálad, ahelyett, hogy 2 perc alatt megírnál egy meghatalmazást. Amúgy, pl. Digihez bevittem egy meghatalmazást, azt rögzítették és onnantól kezdve én is eljárhattam bármikor a párom nevében.
2013. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
92%
A feleség státusz semmire nem jogosít fel a nagyvilágban. A négy fal között igen, de az meg magánügy :)
2013. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
94%

"Nem tudok, vagyis inkább nem vagyok benne biztos, hogy elfogadják. Ha meg mégis, nem akarom minden alkalommal megtenni.

Ráadásul simán el tudom képzelni, hogy mást várnak egy meghatalmazás tartalmaként a bankban meg mást a főgáznál, mást az elműnél stb. Gondolom mindenhol külön szabály van, hogy mit lehet elfogadni."


Igen, mindenhol más várnak egy meghatalmazásban...pl. ha a főgáz ügyintézéséhez adsz meghatalmazást, azzal az elműnél semmire nem mész...

Te tényleg ilyen ostoba vagy? Azért ennyire nem bonyolult az élet!

2013. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!