Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te eltudnál képzelni házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te eltudnál képzelni házasságot és családalapítást egy olyan emberrel aki nagyon keveset keres és semmi egzisztenciája nincs?

Figyelt kérdés
És a potenciál sincs meg benne, hogy a jövőben legyen.
2013. szept. 1. 16:13
1 2
 11/14 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%

Nem tudnám elképzelni, nekem fontos, hogy a páromban legyen küzdeni akarás, akarjon lenni "valaki". Mindegy egy fejes egy cégnél vagy ács, de a legjobb akarjon lenni és képes legyen fejlődni.


Egy lusta férfinek minek szüljek a pénznélküliségbe!?

2013. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És remélem sosem zápulok meg annyira, hogy egy ilyenbe szeressek bele, mert sajnos a szerelem mindig felülírja a józan gondolkodást. Bár ez szerintem nem történik meg, nekem fontos, hogy egy pasinak legyen egzisztenciája, ne legyen egy csóró, motiválatlan senki.
2013. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem. Éveket húztam le egy olyan férfi mellett, aki ez idő alatt tökéletesen jól érezte magát a kis munkájával, ahol nem kellett igazán semmit csinálnia, előrelépési lehetőség lett volna, de ahhoz tanulni kell, amit meg nem akart. Amikor munkanélküli lett, a maximális időt kitöltötte, amíg kapott segélyt, hisz addig se kell dolgozni.

Tőlem persze elvárta, hogy a minimál költségvetésből oldjam meg az életünket.

Például amikor elromlott a mosógép, kifejtette, hogy tulajdonképpen erre nincs is szükség, hiszen kézzel is ki lehet mosni... na ne szórakozzunk már :D Ki akarna ilyen emberrel élni?


A párom se keres sokat, viszont látszik rajta az igyekezet. Sok extra munkát vállal délután/hétvégén. Jól csinálja, mert az emberek ajánlják egymásnak, így mindig keresik. A jövőben erre tervez vállalkozást nyitni, ami életképes gondolat, és egész biztos, hogy a többszörösét fogja megkeresni a mostani jövedelmének.

Ez a hozzáállás tetszik. Különösen az előzmények után. És egyébként engem is motivál :) Nagyon remélem, hogy vele lesz családom, de ha úgy alakulna, hogy mégsem, akkor is mindenképpen egy hasonló gondolkozású emberrel. Akivel előremozdítjuk az életünket, nem egy helyben toporgunk.

2013. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

volt egy fiúm még 19 évesen, aki folyton a nagy terveiről mesélt, hogy ő milyen gazdag lesz, mert belevágott egy vállalkozásba. ja, csak az a biznisz egy nagy semmi volt, légvárakra épült. szerettem, kitartottam mellette, támogattam. 2 év után meguntam a dolgot, mert haladás helyett a lecsúszást láttam rajta.

összejöttem életem párjával, aki akkoriban még csak egyetemre járt, de láttam rajta hogy nagyon szorgalmas és okos. magabiztos, tevékeny ember, mellette nem kell féltenem a jövőt. ő sem milliomos, de olyan tudása van, amivel mindig lesz munkája.

2013. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!