Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti eltudnátok képzelni házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltudnátok képzelni házasságot és családalapítást egy katonával?

Figyelt kérdés

A kérdés abból a megfontolásból született, hogy nővérem egy katonával készül összeházasodni. Már 5 éve Angliában él és ott jött össze egy Angol (vagyis walesi, de mindegy) fickóval aki katona. Ráadásul nem is akármilyen katona, az SAS tagja. Ez ilyen különleges alakulat.

Én valahogy nem tudnék egy katonával élni. Nem tudnék attól elvonatkoztatni, hogy már biztos ölt embereket. Most az mindegy milyen célból. Akkor is!

Na meg ha elmenne valami más országba biztos azon rágódnék, hogy lehet éppen most ölt meg valakit vagy éppen öt ölték meg. Meg én eléggé elítélem az erőszak minden formáját.


Ti ezzel, hogy vagytok? Ti eltudnátok képzelni az életeteket egy katonával? Vagy titeket ez nem befolyásolna?


2013. júl. 26. 11:01
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
22%
A katonák nem öldösnek embereket!
2013. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Akkor kocsikról és csajokról beszélgetnek az ellenséggel?
2013. júl. 26. 11:05
 3/45 anonim ***** válasza:
51%

Röviden: nem.

Ahogy hentessel, vadásszal, erőszakos sportot űzővel sem, mivel én is az erőszak ellen vagyok.

2013. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
49%

A vadászat azért erőszakos, mert megölik az állatokat? Jobb, ha tudod, hogy a vadászok nem agyba-főbe lövöldöznek, hanem szigorú szabályok közt. -.-

Apukám is vadász, de ettől ő a legnyugodtabb ember a világon, és NAGYON SZERETI AZ ÁLLATOKAT!

2013. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
15%
4.! Tisztában vagyok vele! Ettől még számomra elítélendő, és nem csak a hivatásos vadászokra gondoltam, hanem a hobbivadászokra főleg. Aki szereti az állatokat, az nem öl vagy fogyaszt el egyet sem, ezt tartsd a fejedben!
2013. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Le leszek pontozva, de nem érdekel. El tudom képzelni az életem katonával. Mindegy mi a dolga az életben, ha szeretem, miért ne? Ha háború van éppen, akkor meg inkább Ő öljön, mint Őt öljék. Ez nem csak a katona dolga. Te is védekeznél, ha megtámadnának. Adott esetben akár úgy is, hogy megölöd az ellenfeled. Szerintem. Ha meg nincs háború, a katonák sem öldökölnek.
2013. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
67%
Valahogyan elég sok katonának van felesége, társa. Nyilván, aki vállalja az együttélést , az elfogadja a különleges életmódot.
2013. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is van katona ismerősöm - szintén angol egyébként - sokat beszélgettem vele erről, és én nem látom rossz embernek. Van egy hivatása, amit szeret, minden negatív dolgával együtt. Van feleség, és két kislánya. Jó férj és apa.

Én el tudnám képzelni az életemet egy ilyen emberrel. Inkább az zavarna, hogy sokat utazik. De amitől a legjobban rettegnék, hogy jó feleség vagyok e. Adok e neki annyi plusz, törődést, szeretetet ami elég a lelkének ahhoz hogy ezt az életet folytassa, ami lássuk be nem egyszerű. Szóval én inkább magam miatt kételkednék.

2013. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Az öldöklés egy dolog (hacsak nem a Közel-Keleten harcol, akkor erre kisebb az esély), de az, hogy hónapokra/évekre távol legyen, azt nem tudnám elviselni, és szerintem a gyerekeinknek is olyan apa jár, aki részt is vesz az életükben, nem csak interneten/telefonon...
2013. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 5-ös!

Nem értek veled egyet. Én is nagyon szeretem az állatokat, mégis eszek húst.

A vadászok dolga pedig leginkább a vadkár elkerülése. Pl. ha van 5 hektár kukoricád azt a vaddisznók ne igázzák le, mert akkor hiába szereted az állatokat nem lesz pénzed.

Tarthatom az eszemben, nekem ezt úgysem tudod bemagyarázni.

A vadászok nem szívtelen gyilkológépek.

2013. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!