Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés után miért lesz sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után miért lesz sok nőből anya és megszűnik nőnek lenni, mert úgymond a szerelme a gyermeke lesz?

Figyelt kérdés

Állandóan ezt olvasom és látom a házasságban/hosszú kapcsolatban élőknél. Azt teljesen megértem, hogy egy ideig a nő csak anya lesz, de előbb-utóbb a férfinak ez probléma lesz.


És most tekintsünk el az olyan szélsőségektől, hogy minden háztartási feladat a nőre hárul, mert a férfiak is besegítenek ilyenkor - jobb esetben.


2013. szept. 2. 01:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11-es leírt minden feltételt ami a jó kapcsolathoz kell!
2013. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

a 11-nek teljesen igaza van..

na meg aztán hogy olyan férjet válassz,aki rendben van ilyen téren?? Kérdem én,hogy mégis ez miből derül ki??? Az én kedves férjem órákat eljátszott más gyerekkel,segített is néha itthon.. megszületett a kislányunk,fordult a kocka.. kijelentette hogy mostmár van asszony,saját ház,kocsi,gyerek,innentől mindene megvan és semmi sem érdekli.. nem foglalkozik a gyerekkel,nem segít semmit,csak gépezik vagy tévézik ha itthon van. próbáltam közös programot,meg egyebeket,nem hanyagoltam el magam és őt sem.. mégis ez a vége..

2013. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%
Vonjuk már ki a szerencsétlen férjeket! Sok ilyen nők van, sokat látok, és főleg a nőn múlik, én is szültem, de feleség is maradtam! Gyerek mellett is van élet.
2013. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem segít a férjem a gyerekkel, ritkábban a háztartással is, de abban cseppet sem, hogy nőnek érezzem magam, és mikor jelzem, hogy valahogy erősíthetné az önbizalmam, hogy esetleg ős másképp lát, mint én magam, akkor fel van háborodva, meg nem tudja, hogy kell. Hát kösz, de akkor nyugodjunk csak bele abba, hogy apa meg anya van, férj meg feleség meg nincs.

Egész évben rengeteg problémánk volt, van, nem látjuk a végét, mindketten magunk alatt vagyunk, semmi energia, idő, kedv a kapcsolatápoláshoz.

2013. szept. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!