Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem külföldön dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem külföldön dolgozik, és azóta nagyon aggódom érte?

Figyelt kérdés
Lassan megszokom a hiányát, nem ezzel van az igazi gond, hanem hogy nagyon sokat aggódom. Olyan kapkodós típus, itthon is mindig érte ilyen-olyan baleset, most meg kiderült, hogy hanyatt esett a lépcsőn. Tavaly meg a jégen. Jó, ez így viccesen hangzik, hogy ilyen mulya, de folyton eszembe jut, hogy mi van, ha nagyobb baj éri. Hogyan állítsam le az agyamat?
2013. szept. 2. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Szedjél nyugtatót. Máshogy úgysem fogsz leállni, mindig ezen fogsz kattogni, ami meg tök felesleges, mert az lesz a vége, hogy már élve eltemeted szerencsétlent. Vannak béna emberek, mégis sokáig eléldegélnek.
2013. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a különbség aközött, hogy MO-on történik vele ilyesmi, vagy külföldön?

Ha itt éri nagyobb baj, akkor sem kisebb a probléma, viszont (a legtöbb) külföldön sokkal fejlettebb az orvosi ellátás, tehát még ott lehet jobb kimenetele a dolognak.


De attól, hogy ezen töröd a fejed, se valószinübb, sem valószinütlenebb nem lesz egy esetleges baleset.


Amit tenni tudsz, hogy elfoglalod magad, dolgozol, akkor nincs annyi idöd ilyeneken törni a fejed.

2013. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Külföldön nem tud vele lenni, segíteni!-.-

Magyarok.

Megértelek, kedves kérdező, de meg kell próbálnod nem erre gondolni! Milyen gyakran beszéltek?

2013. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia . Nem tudsz érte tenni semmit innen ,saját magadat teszed tönkre ha folyton pánikolsz . Az én párom is külföldön melózik ,beszélünk minden nap ,és annyira nem nagy időközönként látom ,3 hetente jön haza . Velem meg az a baj ,hogy nehezen viselem a hiányát ,folyton recsegek :D ... tudom ez sem jó . De a mindennapos komunikáció azért segit . Neked milyen időközönként jár haza a párod ?
2013. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Jó, ez így viccesen hangzik,"

Nem, nem vicces.

"Ne aggodalmaskodjál, nézz Istenedre fel!"- énekelte nekem a 8 éves gyerekem, amikor elege lett, hogy szétaggódom minden miatt magam.

" Olyan kapkodós típus" - ezen kellene óvatosan javítani...

2013. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


13:04-nek: eszem ágában sincs kábítani magam bogyókkal. Két kisgyerekről gondoskodom, tehát ez kilőve. Előttük persze semmit se mutatok az aggodalmamból, mert csak akkor van időm agyalni, amikor nincsenek itthon.


13:15-nek: annyi, hogy míg itthon volt, pl. legalább néhány autóútra elkísértem, és normálisan vezetett, amúgy meg... Egyébként igyekszem elfoglalni magam. Mint írtam, két gyermekünk van, plusz kertes ház, amit épp újítgatok, így van mit tenni-venni, de közben is bekapcsol az agyam.


13:09-nek: hetente kétszer-háromszor egy keveset. Olyan a munkabeosztása, hogy mire gép elé ér, én már mennék aludni, mert kidőlök.


13:05-nek: kéthavonta (van, hogy három) tud elszabadulni néhány napra.


13:48-nak: próbálkozom nem ezen agyalni, de szinte mindennap eszembe jut, hogy mi van, ha... Pláne, miután mindenféle marhaságokat összeálmodom ezzel kapcsolatban. A kapkodásával tisztában van, beszéltünk is erről, de nem tud változtatni (vagy nem is próbál, nem tudom).

2013. szept. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!