Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is beszokott rúgni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is beszokott rúgni?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen gyakran és milyen alkalmakkor és mennyire?
2013. szept. 3. 19:21
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
53%

23-as , nem érzed, hogy azért ez túlzás kicsit?? Mégis mi a fene baj van azzal, ha nyáron megiszik egy sürt, télen néga egy pohár bort?

Pfúú, ilyen nővel se kezdenék, az biztos, aki 1 korty alkohol után kiadja az utamat...

2013. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Kb. ötévente, velem együtt. Inni szoktunk, de nem részegségig.
2013. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Na és veled mi a helyzetkérdező ? A kérdésedből az szűrhető le a te párod is (!) szokott inni ! :-)
2013. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
94%
31: nem, nem érzem túlzásnak. Vannak ilyen emberek, mint én, ezt jelzi, hogy megtaláltam én is a párom, akinek hasonlóak a nézetei. Én egy emberen akkor is megérzem az alkoholszagot, ha egy pohár rozét fogyaszt el a lazachoz az étteremben. És engem taszít az alkoholszag, sajnálom. Én nem szeretem az ízét sem egyáltalán, régebben kóstoltam több italt is, de mindegyik borzalmas volt számomra, élen a sörrel. Gasztronómiai élvezetből sem tudom elfogyasztani, mert számomra nem élvezet. Szerencsére az ember ma már megválogathatja a párját, így találtam meg én az enyémet, aki olyan, mint én, és soha nem iszik. Te pedig fogsz magadnak találni egy olyan nőt, aki tűri, hogy igyál. Ez így van rendjén szerintem. Én sem szapulom azt, aki iszik, akár mértékkel, akár anélkül teszi azt. Engem se nézzen le senki azért, mert messziről elkerülöm az italt, és ez alapján választok párt is. Azért nem jöttem volna olyan emberrel össze, aki akár néha csak 1-1 pohár sört is legurít, mert nem vagyok az a típus, aki tilt valamit a párjának. Az én kapcsolataimban nincs enged-nem enged dolog. Viszont nagyon jól látta volna rajtam, hogy nem tetszik a dolog és ez örök feszültséget szült volna köztünk. A jelenlegi párommal (és eddig az összessel) ez a feszültségforrás kilőve. Ezen már tutira nem kapunk össze. Szerencsére máson sem nagyon, de az már más téma.
2013. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
NEM! Nem is tolerálnám, még alkalomszerűen sem. De hála égnek mégcsak inni sem iszik...nemhogy berúgjon.
2013. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Alkalmanként kulináris élvezetből szoktunk alkoholt fogyasztani a párommal . Nem berúgásig ,csak emeljük vele a hangulatot ;-) ... ennyi szerintem simán belefér !
2013. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Sokan nincsenek tisztában a részegség fogalmával, vagy azt hiszik hogy csak olyan van aki iszik, és hőbörög meg verekszik. Férjem nincs mivel nem vagyok bu*zi igy csak egy két emberről tudok vélemnéyt mondani, apám szokott néha például, de ha ő iszik akkor besz*rok a röhögéstől, nem kemény a piától hanem még ketyósabb :D
2013. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

37. és az felmerült, hogy esetleg más "ketyósnak" sem akarja látni a párját? Például én sem. Arra sem vágyom, hogy megigyon egy sört, és elaludjon tőle (van ilyen ismerősöm is).

Egyszerűen más az ingerküszöbünk. Van akinek a heti rendszerességű kocsmázás sem sok, had eressze ki a gőzt a férj. Én nem ez a típus vagyok.

2013. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Igen. Rendszeresen bulizunk, vagy kettesben vagy barátokkal, nem csak alkalmakkor és nem csak hétvégén, ilyenkor pedig folyik az alkohol is. Mikor mennyi. De nélkülem nem megy csavarogni, az ilyen szituációkban mindketten ott vagyunk mindig.
2013. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Volt már rá precedens, 6 év alatt előfordult már párszor. Régen voltak részegségei, amiket nem nagyon toleráltam, kb. mint az 1. válaszoló. De azóta visszavett, ha néha berúg, akkor sem úgy, mint régen, sőt, amióta vannak igazi barátaim, akikkel én is tudok szórakozni, előfordul, hogy én is berúgok, sőt, lássuk be, iszonyatosan lerészegedem :) de ez kb. 8-10 havonta egyszer fordul elő, egyébként, ha otthon van rövid, magamtól hozzá sem nyúlok, inkább alkalmakkor. A férjem inkább csak sörözik, illetve, ha negyed évente megyünk a szüleihez, akkor pálinkázunk :)
2013. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!