Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is beszokott rúgni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is beszokott rúgni?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen gyakran és milyen alkalmakkor és mennyire?
2013. szept. 3. 19:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Legdurvább egyetemi évei alatt sem jutott 2-3 korsó sörnél tovább, de az az időszak sem tartott sokáig. Mi négy éve vagyunk együtt, fél év alatt két pohár alkoholnál többet nem eszik, de igazából ez is túlzás, a két korty közelebb áll a valósághoz.

Én amúgy toleránsan állnék ehhez (normál kereteken belül), de jobb ez így, én is leszoktam javarészt a sörivásról, és a lapos has kárpótol érte :)

2013. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
*iszik :D
2013. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Antialkoholista vagyok, így csak ilyen párt választottam magamnak. Iszákossal nem maradtam volna együtt - nálam egy pohár is szakítóok lett volna, bár már az ismerkedéskor kiderült, hogy ki milyen nézetekkel rendelkezik. Ha valaki egyáltalán nem eszik, az továbbjutott a következő körre.
2013. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
69%

Ha a barátokkal elmegy bulizni akkor igen. Hányásig nagyon ritkán jut, egy kezemen meg tudom számolni, hogy az együttlétünk alatt hányszor történt így.

Általában akkor van ilyen, ha egy hétvégére mennek el a barátaival, vagy akár egy délutánra, estére Velencére vagy Balatonra.

Mondjuk kéthavonta 1-2 ilyen alkalom van.

2013. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
69%

Ja, és még fiatalok vagyunk, szóval annyira nem problémázok rajta. :) Ha gyerekünk is lesz, akkor tudom, hogy ez mégjobban korlátozódik.


Apukámat tudom példának hozni egyébként. 56 éves és évente 1-2 találkozója van volt osztálytársakkal vagy munkatársakkal. Akkor be szokott rúgni kicsit.

Ha meg jönnek hozzájuk barátok, vagy ők mennek másokhoz, akkor be szoktak csiccsenteni, de hát ki nem néhány pohár bor, avgy pár korsó sör után. :)

2013. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
82%
Mióta együtt vagyunk egyszer láttam kicsit kapatosabban, mikor egy legénybúcsúról jött haza. Bedőlt az ágyba és szenvedett :). Gimis korában állítólag kiélte magát eléggé e téren :), szerintem ez a normális.
2013. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
70%
Miért lett mindenki lepontozva az első oldalon???????
2013. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nem iszik semmilyen alkoholt
2013. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Nem, utálja az alkoholt!
2013. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Nyolc év alatt egyetlen egyszer láttam a részegség határán, egyébként szinte soha nem iszik alkoholt.
2013. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!