Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint kicsit nőiesebben kellene öltözködnöm és nem érti meg, hogy az nem olyan egyszerű. Hogyan tudnám ezt megbeszélni vele?

Figyelt kérdés
Leginkább sportos ruhákban járok, farmer (szoknya vagy nadrág), póló, blúz, sportcipő. Most a célozgatás mellé kaptam a férjemtől egy ruhát és azt mondta, hogy szeretné ha elmennék vele vacsorázni. Ez eddig nagyon szép, de edzőcipőt nem vehetek fel a ruhához, arra viszont nincs pénzünk, hogy most 25-30000Ft-ot kiadjak egy cipőre (elég nagy és széles a lábam). A férjem abbból indul ki, hogy neki milyen egyszerűen megy a vásárlás és nem érti, nekem miért nem. Hogyan beszéljem ezt meg vele, hogy meg ne bántsam, de hatásos legyen?
2013. szept. 7. 18:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, és viccből mondtam, sajnálom, ha te nem érted a viccet. Számomra tényleg hihetetlen :))

Amúgy megnézném én azt a modellt, akinek a lába 44-es. Magas csajoknak láttam 41-es lábat, de nagyobbat nem.

A férjem egy magas, nagydarab pasi, neki 44-es a lába :)))

2013. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem illik csúfolódni mások testi adottságaival, pláne olyannal nem, amiről nem tehet.

Egyébként nagyon sok magas nőnek ekkora a lába. Nekem volt olyan áltiskolás osztálytársnőm, akinek 13 éves korában már 44 lába volt. Magasabb is volt nálunk másfél fejjel. Nagyon zavarta, de egy gyerek sem csúfolta emiatt (a magassága miatt igen). Azóta kint kosarazik amerikában.


Gondolom neked sem esne jól, ha az arcformáddal, vagy bármilyen befolyásolhatatlan testi tényeződdel viccelődne valaki. Gyerekszoba.

2013. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A férjed 44es lába kicsinek számít, ha tényleg magas és nagydarab. Volt magas és nagydarab barátom, neki 51es sportcipőt kellett rendelni, csini(bb) cipőből az 50es is elég volt. És rengeteg magas barátom/haverom van, átlagosan 48-as lábbal.

Tényleg ne viccelődj, a nagy láb ugyanolyan rossz, mint a nagyon pici, én ez a véglet vagyok. Vannak dolgok, amivel lehet viccelni, és vannak, amikkel nem, ilyen egyszerű. (Ennek megítélése pedig intelligencia kérdése...)

2013. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
21- nekem 40-es lában van, pedig csak 174 cm vagyok. Amiről nem hallottál, az még bőven létezik.
2013. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!