Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Trehany nemtorodom ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trehany nemtorodom ferfi valaha is megvaltozhat?

Figyelt kérdés

Szet dobalt holmik,szekrenye katasztrofa(millioszor rendet raktam azzal, hogy utoljara) semmit nem tesz a helyere.Ha valamit nem csinalok meg hetekig ugy maradhat :( Mar eleg remeny vesztett vagyok, atbeszeltuk rengetegszer napokig valtozik majd minden a regi.

Ha valamire megkerem azert megteszi pl mosogatas felmosas stb. De en csak annyit varnek, hogy sajat maga utan elpakoljon, ne talaljak a haz minden pontjaban meglepit( koszos zokni, koszos alsonadrag, parfumok, dezodorok stb.stb.)

Tehat valami tipp? jo otlet, hogyan szoktassam le ezekrol a szokasirol? Bar ugy sejtem nem lehet.


2013. szept. 7. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amikor megismerted is ilyen volt nem? Mégis megszeretted.

Akkor mostmár fogadd el. Persze szóvá teheted, de az ilyen rendetlen emberek ezt nem gondolják olyan nagy problémának, hogy foglalkozzanak vele.

2013. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem valószínű. Próbáld megérteni, hogy vannak olyan emberek akiket jobban érdekel a rend és van akiket egyáltalán nem. Én is rumlisabb típus vagyok és valóban nem tud zavarni, ha a földön marad a ruha. Ha már nagy a kupi takarítok, de a rendmániás anyukám szerint nálunk soha nincs rend. Gyerekként ő is próbált nevetni, de nem nagyon ment neki, olyan az alaptermészetem, hogy észre sem veszem ami őt már zavarja. Természetesen megértem ha mondja, de magamtól soha nem tűnik fel. A férfi sem azért csinálja, hogy bosszantson, egyszerűen ilyen és kész. Ez nem nevelés kérdése, egyszerűen így születtünk. Kisebb változás persze lehetséges, de magamból kiindulva nem nagyon hiszek a tartós nagy változásokban.
2013. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#10 irta le amire nekem nem volt türelmem, hogy mire számíthatsz és mi hozhat változást. Az ő irásából építkezz, ha el akarsz érni valamit, hidd el elég érintett vagyok, férfiak között a leglustább vonalat képviselem, ha ebből lenne világbajnokság dobogó közelében lennék ez tuti, lusta vagyok mint egy pocok és valóban csak ez a módszer hat rám is.
2013. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mikor értik már meg az emberek, hogy felnőtt nem változik? Főleg nőtársaim részéről megyek falnak, mikor azt remélik a házasságtól/eljegyzéstől/összeköltözéstől, vagy a legjobb a gyerektől majd megváltozik a másik. NEM FOG!
2013. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!