Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te mennyi "szabadságot"engedsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyi "szabadságot"engedsz a férjednek?

Figyelt kérdés

mennyit jár el otthonról a család(anyuka és két gyerkőc) mellől,bárhova,?


(szórakozás,kocsma,családlátogatás,munkamegbeszélés címszó alatt..)


mit szólnál hozzá ha 2-3 naponta elmenne este és csak reggel jönne haza,


a feleség mondhatja, követelheti hogy a férje ne menjen el állandóan és ne maradozzon ki,??



2013. szept. 8. 21:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Két-három naponta biztosan nem mehetne el...

2 hetente, havonta igen, simán belefér. De ha minden alkalommal részegen jönne pl. haza, akkor ennyi sem.

Akinek családja van, annak legyen más a sorrend.


25N

2013. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
olyan férjet választottam, akinek megengedhetek bármit, semmit nem kell beszabályoznom, csinálhat amit csak akar...és így is boldoggá tesz...magától nem megy el már most se....gyerek még nincs, de tudom, hogy csodás apa lesz...(ha már ez neki nem adatott meg...utálta, hogy az apja minden napját a kocsmába töltötte és majdnemhogy tönkretette az ő életét is...nem sokon múlt...)
2013. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem a kutyám, hogy engedek meg tiltok neki dolgokat, és fordítva sem. Felnőtt, önálló ember vagyunk, kommunikálni szoktunk a tervezett programjaink kapcsán és megbeszélni, hogy ki mit szeretne csinálni.


Mindezt leszámítva nem értem a kérdésed.


A családlátogatásra közösen szoktunk menni, a férjem családja az én családom is és fordítva. Maximum betegség esetén megyünk egyedül, de akkor meg inkább nem hagyjuk otthon a másikat...

Kocsmába vagy koncertre bár nem túl gyakran járunk, de együtt szoktunk menni szintén, néha külön-külön is, de az nem túl gyakori, mivel közös a baráti kör, így evidens hogy mindketten hivatalosak vagyunk.

Munkamegbeszélés... erre miért ne mehetne el?


Ha 2-3 naponta elmenne és csak reggel jönne haza - hát akkor repülne a francba, függetlenül attól, hogy hova megy.

2013. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"jó de itt van 2 gyerek is,anyuka hogy menjen el bulizni a férjével???..."


Nem egy átkos, mérgező dolog ám a felszabadult kikapcsolódás...képzeld, bármilyen hihetetlen is, jót tesz egy kapcsolatnak. És attól még, hogy anyuka vagy feleség is, magyarán a férjeddel KETTESBEN is kellene időt tölteni, kikapcsolódni, szórakozni.


A gyerekek gondolom nem halnak bele, ha este 6-tól másnap reggelig a nagymama vigyáz rájuk, ti meg kikapcsolódtok. Nyilván nem kell hullarészegre inni magad akkor sem ha kocsmáról van szó, de egy sör/koktél vagy egy tánc netán egy kis csocsó vagy biliárd nem a világvége ám.

2013. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A férjem, ha ne akar ülni a barátaival néhány korsó sörre, nem problémázok, simán "elengedem". De ez csak kb havonta 1x fordul elő, a legtöbbször együtt megyünk ide-oda a barátokkal együtt.

Ha arra van igénye, hogy szinte minden másnap külön legyen a családjától, az nem vezet semmi jóra, nem normális szerintem.Megérne egy beszélgetést, miért nem akar veletek lenni inkább.

2013. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Oda megy ahová akar.Nem tiltom meg,de havonta egyszer szokott elmenni haverozni. Megmondja hová megy kihez,és mikor jön haza kb. 2-3 naponta menne,és reggel jönne haza az nem tetszene sőt.Magától kell tudnia,hogy nem teszi ezt,és nem akar menni.
2013. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Na hiszen! Az enyém hiába küldöm,akkor se megy! Én eljárok a barátnőimmel csajos kocsmázásra 2 havonta kb.,de ő azt mondja,se kedve,se társasága,se olyan hely ami érdekelné nincs! Nagy ritkán elmegyünk együtt haverokkal! Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik,hogy régebben eljárogatott rendszeresen,de tudtam hova,tudtam kivel és ami a lényeg,hogy nem ivott alkoholt! Amikor be voltam "zárva" a pici gyerekünkkel akkor behisztiztem néha,de általában az volt a véleményem,hogy megérdemli,hogy elmehessen,mert jó ember!:) Egy megbízhatatlan,felelőtlen,nemtörődöm pasinak nem engednék meg semmit ,főleg azt nem,hogy a párom legyen!:)

Ottalvós kimaradás pedig válóok!

2013. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17!


mit nevezünk ottalvós kimaradásnak?

az én férjem néha átmegy a város másik felére haverozni, nem várom el tőle, hogy kergesse az éjszakai járatokat, meg dobja ki a pénzt taxira, akkor iszogassanak, ameddig akarnak, majd reggel hazajön, szerintem ez nem főben járó bűn :)

2013. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Sajnos Kérdező, Én is csatlakozom 1-eshez, 2-eshez....

Én sajnos megadtam azt a szabadságot,amit igényelt,mert végül bármit tettem rájöttem,hogy ha menni akar hát menjen. Gondoltam majd "visszatalál" Hozzám - benő a feje lágya,de ez még a mái napig nem történt meg... Én meg összeroppantam ebbe a várakozásba. Elengedem...:(

2013. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Konkrétan az már számomra ottalvós amit írtál! Az nem ottalvós amikor hajnalig tart a buli esetleg belenyúlik a kora reggelbe és akkor megyen haza az ember fia! Ha taxival hát azzal!De nem vagyunk egyformák,ettől még neked az a jó amit te gondolsz nekem meg az amit én és nem dől össze a világ!:) Képzeld milyen unalmas lenne ez a fórum is pl. ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye!:)
2013. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!