Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te mennyi "szabadságot"engedsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyi "szabadságot"engedsz a férjednek?

Figyelt kérdés

mennyit jár el otthonról a család(anyuka és két gyerkőc) mellől,bárhova,?


(szórakozás,kocsma,családlátogatás,munkamegbeszélés címszó alatt..)


mit szólnál hozzá ha 2-3 naponta elmenne este és csak reggel jönne haza,


a feleség mondhatja, követelheti hogy a férje ne menjen el állandóan és ne maradozzon ki,??



2013. szept. 8. 21:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Tévedés ne essék, ez NEM FÓRUM!!

2013. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 mustafa33 ***** válasza:

Mindig ilyen volt vagy csak újabban. Mert ha csak most, akkor az okot keresd. Benne is, magadban is, otthonotokban is. Valahol ott lesz.

Ha pedig mindig ilyen volt akkor mit csodálkozol? Sok nő akkor hibázik, amikor elhatározza, hogy majd ő, ő megváltoztatja, később amikor ez nem jön be akkor abban bízzik, hogy majd még egy gyerek. Na ez az ami nem működik. A természetét nem változtatod meg. Az csak magától változik, de az soká tart.

2013. szept. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem?:)
2013. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy pasi létemre beleszólok. Kérdező, tuti, hogy csaj van a dologban. (hacsak nem meleg a férjed.)

Ismerem ezt, az első házasságomban, sok évi hűség után én is eljátszottam. Mondjuk én "ultizni" jártam a haverokkal. A második házasságomban megkapok mindent, eszem ágában sincs máshol keresgélni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a nő a hibás. De hogy benne van az ő keze is, az tuti.

2013. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! 19-es vagyok. Én is így látom,ugyebár írtam is. De had jegyezzem meg,hogy érzek némi ellentmondást a válaszodban. Sok évi hűség után - és a jelenlegi házasságodban eszedbe sem jut.Nyilván mert még nem telt el annyi év.Persze nem látok bele az Életedbe,mi hiányzott az előző házasságodból,de bizton állíthatom,hogy előfordul az ilyen akkor is,ha az ember otthon mindent megkap.Nálunk is ez van/volt.Csak eltelt x év és hát van akinek kell a változatosság...:(
2013. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!