Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ha az a gyanúm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az a gyanúm hogy a férjem megcsal, vagy ha nem is megcsal de félrekacsingat?

Figyelt kérdés

a lényeg hogy félreérthető üzeneteket kapott facebookon egy csajtól,másnap írta ezeket mikor a férjem odavolt bulizni.igen igen eljárogat itthonról sokszor mostanában régebben is de most elég sűrűn..

szombaton bulizott a csaj vasárnap írt neki..

eléggé egyértelmű szöveget ami arra utalhat hogy csókolózott is vele talán..egyértelműen a csaj úgy írt mint akivel kavar a férjem !!!


idegbeteg lettem ettől,..mit csináljak??

van két pici gyerekünk is

hogy buktassam le hogy derítsem ki????



2013. szept. 12. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
52%

Netán... kérdezz rá?


Mondanám, hogy lehet hogy csak a csaj bolond és rá van kattanva a férjedre, de ha a férjedet nem érdekli, akkor nyilván nem lenne fenn a fb-ján.


Egyébként meg dobd ki a fenébe, mit kell ezen agyalni? Egyértelmű, hogy megcsal vagy legalábbis félrekacsintgat, kell neked ez?

2013. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már az gyanús lenne, hogy míg én a 2 pici gyerekkel otthon vagyok, a férjem eljárogat (és elmondásod szerint elég sűrűn) bulizgatni! Innentől csak örülnék, hogy csókon kívül nem történt komolyabb!
2013. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
88%
Szombaton add a kezébe a gyerekeket és menj bulizni!
2013. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
86%
ne csinálj semmit. mondd meg neki, hogy ezentúl felváltva jártok bulizni, egyik hétvégén Te, másik hétvégén ő. ha nincs senki akivel elmenj, akkor is menj el valahova, kajálj egyet, akármi, ő meg pesztrálja a kölköket. (amúgy gratulálok a férjválasztáshoz.)
2013. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:

olyanokat írt neki hogy álomországot írt be vagy mi (nem tudom mi az,nincs facebook fiókom (de a csaj regisztrált egyet hogy tudjon neki üzengetni)

mert hogy vele minden olyan álomszerű..

meg hogy "sebes az ajkad? "---ez is mi a fene???

és a youtubról belinkelt neki egy dalt a MEGÖL A VÁGY..című számot..


ez eléggé félreérthető nem????

2013. szept. 12. 10:29
 6/72 A kérdező kommentje:
képtelen lennék folytatni vele tovább ha tudom hogy megcsal engem
2013. szept. 12. 10:31
 7/72 anonim ***** válasza:
61%
ha "csak" egy csók volt egy bulin, akkor nem írogatna neki, meg se keresné sehol. ez viszony.
2013. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
95%

ez nem félreérthető hanem tény ,hogy történt valami.

itt már csak egy őszinte beszélgetés segíthet (kiabálás és hiszti nélkül) hogy megtudd hogyan álltok és le tudd zárni az egészet.

2013. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már az is fura, hogy a férjed egyedül eljár bulizni, míg te otthon vagy a gyerekekkel. Gondolom, hogy hétköznap dolgozik, és a hétvégéit sem veled tölti?
2013. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:

a férjem még nem írt neki vissza

ezt a csaj amint írtam vasárnap írta neki és hétfőn is írt neki,a férjem mindkét nap odavolt kocsmázni meg ő tudja hol..

munka után is elszokott menni itthonról

a hétvége meg aztán full bulinap

viszont most hétvégén melózik egy rokonunkkal nem lesz ideje elmenni.

de a lényeg hogy valami itt nem stimmel...

2013. szept. 12. 10:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!