Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ha az a gyanúm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az a gyanúm hogy a férjem megcsal, vagy ha nem is megcsal de félrekacsingat?

Figyelt kérdés

a lényeg hogy félreérthető üzeneteket kapott facebookon egy csajtól,másnap írta ezeket mikor a férjem odavolt bulizni.igen igen eljárogat itthonról sokszor mostanában régebben is de most elég sűrűn..

szombaton bulizott a csaj vasárnap írt neki..

eléggé egyértelmű szöveget ami arra utalhat hogy csókolózott is vele talán..egyértelműen a csaj úgy írt mint akivel kavar a férjem !!!


idegbeteg lettem ettől,..mit csináljak??

van két pici gyerekünk is

hogy buktassam le hogy derítsem ki????



2013. szept. 12. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
19%
Ezért nem kell beleolvasgatni a párod üzeneteibe, ámen. Jöhetnek a piros kezek.
2013. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
96%

itt az nem stimmel, hogy a párod szinte mindennap vagy kocsmázik vagy bulizik!

minek kellett neki gyerek? meg feleség?

2013. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy nem bírja ki valaki hogy ne szóljon be

még a végén én vagyok a hibás.

és nem feltörtem,ott hagyta nyitva.

azt gondoltam nincs titkunk egymás előtt.

2013. szept. 12. 10:46
 14/72 anonim ***** válasza:
93%
Regisztrálj Te is a Facebookon és írj rá a csajra.Annak biztosan lesz valami következménye.
2013. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:

gondoltam rá..

és mit írjak neki

adjatok tanácsot légyszi idegbeteg vagyok!!!!!!!!!!!!

2013. szept. 12. 10:52
 16/72 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, de te ilyen embernek szültél gyereket? Hétvégente bulizik, hétköznap kocsmázik? Mikor van veletek?

Engem a helyedben már legkevésbé sem az érdekelne, amit egy idióta l.ba ír. Hanem az, hogy a férjedet már egyáltalán nem érdekled.

2013. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 Kócos boszorkány ***** válasza:
81%

*és nem feltörtem,ott hagyta nyitva.


Én azt gondolom, hogy ha valaki kavar egy másik nővel, akkor nem fogja csak úgy otthagyni az üzenetet, hogy a párja is meglássa. Ha valaki szeretőt tart vagy félrekacsintgat, az nagyon ügyel rá, hogy le ne bukjon. Megfordult már a fejedben, hogy a férjed esetleg csak féltékennyé akar tenni valamiért?


Legrosszabb esetben azt tudnám elképzelni, hogy gerinctelen eléd állni és azt mondani, hogy válni szeretne, ezért direkt lebuktatja saját magát, hogy őt dobják ki. Volt ilyen a környezetemben, ezért írom.

2013. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
88%

anyukám, te aztán jól elengedted azt a pórázt!

Mikor vagytok együtt? akár 4esben, akár kettesben? Sosem?

Kocsmázik hétközben, hétvégén meg buli van? Egy tinivel vállaltál gyereket?

Ugye nem!

mindennek van normális kerete, nincs gond a bulival, de hogy két gyerek mellett heti szinten több napot ezzel tölt, az már gáz!


elmondjam neked mi történt? A férjedtől valószínűleg sosem tudod meg! elment bulizni, meglátta, megd-ugta 1szer, 2szer,3szor, és folytatja az életét úgy, mintha misem történt volna.

ez történt!


Csak annyi változott, hogy te tudomást szereztél róla!

A kérdés, hogy akarsz-e így élni?

2013. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem itt a megcsalás már egy utolsó csepp a pohárban.Az a kérdés,miért tűrted el,hogy eljárjon bulizni és kocsmázni?Az én férjem 1-2 hónapban 1x megy el,de nem bulizni.Beülnek egy kocsmába sörözni.Nők nélkül.

Ezt 1-2 hónap alatt 1x megérdemli,rengeteget dolgozik.És én is mehetek nyugodtan,addig ő a kisfiunkkal van.Jobb helyeken ez így működne.

2013. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem amikor hazaér a férjed, ültesd le, és kérdezd meg tőle, hogy mi a baja. Miért nem képes otthon maradni veletek, miért flörtölget másokkal, egyáltalán mit akar?

Ha szépít, és nem az igazat mondja, na akkor jöhet a hiszti, meg a pakolás a bőröndjébe hogy csá. Majd csak magába száll, és rájön hogy elveszítheti a családját. Szerintem itt már csak a sokk terápia segít.

Hozzáteszem rajtad is. Kellett ezt az üzenetet látnod ahhoz, hogy rá tudj jönni, mennyire nagy baj van a házasságoddal. Szerintem vádaskodások nélkül derítsd ki az okokat.

Biztos ideges vagy a helyzet miatt, de ne feledd, minden házasság két emberen múlik. Te is felelős lehetsz a kialakult helyzetért.

2013. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!