Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ha az a gyanúm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az a gyanúm hogy a férjem megcsal, vagy ha nem is megcsal de félrekacsingat?

Figyelt kérdés

a lényeg hogy félreérthető üzeneteket kapott facebookon egy csajtól,másnap írta ezeket mikor a férjem odavolt bulizni.igen igen eljárogat itthonról sokszor mostanában régebben is de most elég sűrűn..

szombaton bulizott a csaj vasárnap írt neki..

eléggé egyértelmű szöveget ami arra utalhat hogy csókolózott is vele talán..egyértelműen a csaj úgy írt mint akivel kavar a férjem !!!


idegbeteg lettem ettől,..mit csináljak??

van két pici gyerekünk is

hogy buktassam le hogy derítsem ki????



2013. szept. 12. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

27!

Te milyen bizonyítékról beszélsz?

Szerinted, ha sarokba állítja ezt a vadidegen nőt a kérdező, az majd szín fog vallani?

:)

Ugye, nem gondoltad komolyan! :)

2013. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
38%

Úgy csináld a fb- fiókodat, hogy ne rögtön a férjedet jelöld be, hanem több rokont, barátot, ismerőst, és utána. Akkor nem kap gyanút, hogy le akarod leplezni.

4-5 visszajelzés után őt is jelöld be.


Aztán tedd csak fel az összes közös képet az esküvőtől kezdve a családi fotókig, mindent.

2013. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
88%

# 31/32


Elég színvallás volt a beírása. Nem?


Amúgy szerintem nem csak ez az egy nő van.


Sok tök hülye, buta pasas bukik le így.


Láthatóan annyira hülyének nézi az asszonyt, hogy fel sem merül benne, hogy lebukik.

2013. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
80%

A fb-fiókodon keresztül a barátaid,férjeddel közös ismerőseid is látják a férjed által beírt és kapott üzeneteket.

Tehát amikor te nem vagy gépnél, másoktól megkaphatod a

mentett információkat.


Két gyerek mellett otthonról másképpen nem tudsz biztos bizonyítékot szerezni.


Megcsal az tuti biztos.

2013. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:

# 31/34!


Nem a nőt kell sarokba állítani. Neki nem kell írni semmit. Az valóban hülyeség.

Neki elég, ha látja a fotókat, abból leszűri, hogy mi a pálya.


A pasast kell sarokba szorítani, bizonyítékokat begyűjteni.

2013. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim válasza:
Ha a férjed megcsal egy nővel, akkor szinte biztos, hogy elmondja neki a családi állapotát is, elmondja hogy van két gyereke meg egy felesége. Ezért is tartom hülyeségnek az fb fiók készítését, meg családi fotók felpakolgatását, ez olyan szánalmasnak tűnhet mind a csaj, mind a férjed szemében... Lehet csinálni fb fiókot ha akarsz, de ne most, és főleg ne ebből a célból, mert csak nevetségessé teszed magad előttük az erőlködéseddel. Szerintem.
2013. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ..

azért nem írtam eddig mert egész délelőtt ezen agyaltam

ezerszer átolvastam a csaj üzenetét.

rájöttem hogy a férjem is írogat(ott) neki mert egy két üzenet pont válasznak tűnik a csaj szavaiból.

vannak kérdések is..

de a férjem válaszai kivannak törölve..

és nem FACEBOOKja volt előttem,hanem az emailje.

hiszen amit ír az email közösségi levélben is megjelenik.

csak azt a férjem elfelejtette kitörölni.


végül is mindegy..hétvégére most elutazik a férjem melózni egy rokonunkkal nem lesz ideje írogatni.

2013. szept. 12. 13:25
 38/72 anonim ***** válasza:
Jaj dehogynem lesz ideje! Mobilról, wifiről stb.
2013. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:

és nem mindenki tudja hogy a családja van a férjemnek.

a gyűrűjét sem hordja.,lehet ez a nő se tudja

biztos felszedte vmi bulin és elkezdődött valami lamour...

2013. szept. 12. 13:28
 40/72 anonim ***** válasza:
52%

Elkezdődött valami l' amoure...és ezzel le van zárva. Téged annyira nem is zavar ez a dolog.

Én se nem regisztrálnék, se nem buktatnék senkit sehova. Megkérdezném az apukát miért kavar félre másikkal és miért nem fordítja az energiáit a családjára, vagy a pénzkeresésre. Aztán elmondanám neki, hogy a szennyeskosárból vegye ki a gatyáit és vigye a repedtszájú pinabarbijjjának.

2013. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!