Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ha az a gyanúm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az a gyanúm hogy a férjem megcsal, vagy ha nem is megcsal de félrekacsingat?

Figyelt kérdés

a lényeg hogy félreérthető üzeneteket kapott facebookon egy csajtól,másnap írta ezeket mikor a férjem odavolt bulizni.igen igen eljárogat itthonról sokszor mostanában régebben is de most elég sűrűn..

szombaton bulizott a csaj vasárnap írt neki..

eléggé egyértelmű szöveget ami arra utalhat hogy csókolózott is vele talán..egyértelműen a csaj úgy írt mint akivel kavar a férjem !!!


idegbeteg lettem ettől,..mit csináljak??

van két pici gyerekünk is

hogy buktassam le hogy derítsem ki????



2013. szept. 12. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
53%

Bírom mikor ide írogatnak a nők, de az, hogy odaálljanak a férjük elé, azt nem...

gyávák mind!

2013. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

csak úgy érzem hogy lehet nem elég ennyi bizonyíték.

mert lehet nincs közöttük semmi,bár ez is igaz ennyi is épp elég.

nehéz lenne nekem csak úgy eldobni 11 évet ebből 7 év házasságot!!

de ha tuti biztos hogy megcsal engem további levelek lesznek akkor repül...

2013. szept. 12. 13:37
 43/72 anonim ***** válasza:
78%

26!


"Akinek családja van, nincs bulizás asszony nélkül. Lehet "fiú nap" egyszer egy héten, mondjuk, sörözés a haverokkal, de bulizás nem. Csak is veled."


Pont az ilyen "szabályok" miatt vannak ffiak, akik kitörésre vágynak. Ha leláncolod, ne csodálkozz, hogy vágyik a szabadságra.

2013. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:

én nem láncolom le

oda megy ahova akar azt csinál amit akar.

teljes mértékben agglegény életet él 28 évesen...

2013. szept. 12. 13:38
 45/72 anonim ***** válasza:
26-os válaszra reagáltam
2013. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
29%

Ja, hogy te nem láncolod le? Az más. Akkor vegyél neki egy tubus vazelint, hogy könnyebb dolga legyen.

Van ám középút. Azonban ha ezt így látod, akkor mit nyavalyogsz. A teljes szabadsághoz a szabad párválasztás is hozzátartozik, tetszőleges időközönként, tetszőleges alkalommal.

2013. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
7%

28 évesen feleség + 2 gyerek?

Nem csoda, hogy nem bírja!

2013. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:

46:


Kimondtad a varázsszót: középút. Akiben meg lehet bízni, annál nem okoz gondot, ha időnként (nem hetente) egyedül megy bulizni. A kommented viszont fekete-fehér: vagy lánc, vagy szabad párválasztás.

2013. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
Éretlenük összeházasodtatok és született 2 gyereketek, most pedig a férjed vakarózik, mert bulizni kéne.....igaza van, most kellene és aztán a család, ti meg fordítva csináltátok! Gratulálok!
2013. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:

Bocsi 48 azt hittem logikailag össze tudod rakni a kérdező előző hozzászólásával azt amit írtam.

Így szólt

"én nem láncolom le

oda megy ahova akar azt csinál amit akar."

No már most ha ez így van, akkor elmehet a kocsmába és megdughat egyszerre 5 nőt. Mert ugye oda ahova, és azt amit.

2013. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!