Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti nektek gond lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek gond lenne, ha a párotok már el lenne válva?

Figyelt kérdés
a kérdés egyszerű, zavarna -e titeket hogy a párotok már előttetek egy házasságban volt.
2013. szept. 12. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért kellene, hogy zavarjon?
2013. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyértelműen nem befolyásolna az érzéseimben.
2013. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A férjem már volt házas, az jobban zavar hogy anyósom megtartotta az esküvői gyűrűket. Mármint az ex esküvői gyűrűket. ....
2013. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ha lenne már gyerek is, akkor lehet zavarna, nem jönnék össze gyerekes férfival úgy gondolom. Talán igen, zavarna. De nem vagyok ilyen helyzetben így ez csak egy gondolat.
2013. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zavarna csak, ha a párom tett olyan komoly dolgot, ami miatt váltak. Megcsalta, megverte, hasonló kaliberű dolgok...Az sem egyszerű, ha van gyerek, de az még megoldható, szerintem.
2013. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna
2013. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
A férjemet annak idején nem zavarta. Az az egy érdekelte, hogy érzelmileg és jogilag is lezártam-e a korábbi kapcsolatom. Mivel igen, így nem volt semmi különös belőle. 3 évre rá megkérte a kezem és boldogan élünk :))
2013. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem...


Ha lenne gyerek talán, akkor sem a gyerek zavarna, mert szeretem őket, hanem nagyon ritka a jó kapcsolat az exnejjel, így pedig elkerülhetetlen lenne, hogy kapcsolatban maradjanak.


Ha az ex nem problémás, akkor még ez sem, de mire az kiderül sok víz lefolyik a Dunán...

2013. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem. Gyerek sem zavarna, ha az az én gyermekvállalásomat nem befolyásolja (pl. velem azért nem lehet közös gyerek, mert annyi gyerektartást fizet, hogy nem engedhetnénk meg magunknak).

Ha nem foglalkozna a gyerekeivel és elhanyagolná őket, trükközne a gyerektartással hogy kics..sszen a volt feleséggel, az sokkal jobban zavarna.

2013. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond és kizáró ok sem, de engem zavarna. Olyan férfivel viszont akinek már van gyereke mástól, nem jönnék és nem is házasodnék össze.
2013. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!