Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti nektek gond lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek gond lenne, ha a párotok már el lenne válva?

Figyelt kérdés
a kérdés egyszerű, zavarna -e titeket hogy a párotok már előttetek egy házasságban volt.
2013. szept. 12. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés. Egész életemben úgy gondolkoztam, hogy szóba se jöhet elvált ember, pláne ha még gyereke is van. Mégis úgy hozta a sors, hogy a férjemnek volt már egy házassága, abból gyerekek is születtek. Az ember nem is gondolná, hogy mi mindenhez tud alkalmazkodni, illetve hogy mennyit tud változni rövid idő alatt. Nem bántam meg, imádjuk egymást a férjemmel, a "mostohaanya-gyerek" kapcsolat a lehető legjobb, az ex problémás ugyan, de semmi extra, simán kezelhető. Mondjuk ha valaki pár évvel ezelőtt azt mondja, hogy én egy ilyen helyzetbe leszek, tuti kiröhögtem volna. És mégis... :)
2013. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem kerültem ilyen helyzetbe és remélem, hogy már nem is fogok, de azt gondolom, hogy ez a tény önmagában nem zavarna, ha emiatt kiábrándult lenne a házasság intézményéből stb. akkor zavarna, mert én férjhez szeretnék menni.
2013. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!