Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ki hibázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki hibázott ebben? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma állásinterjúm lett volna, a férjem segítségével...Elkeveredtem, felhívtam, hogy segítsen, ő munkában volt. Már majdnem lemerült a telóm, elkeveredtem(nem Magyarországon élünk), a GPS meg rossz irányba vitt, bekerültem egy zsákutcába, ahol volt pár nem éppen jól kinéző suttyó...Belém kötöttek, jöttek utánam, az egyik kiverte a kezemből a telót, és halálra rémültem :( Ordítoztam, hogy segítség, meg rendőrt hívok, erre elmentek, én meg halálra rémülten felhívtam a férjemet, hogy nem tudok odamenni az interjúra, haza akarok menni. Erre ő meg közölte, hogy nem érdekli, mi történt, beégettem...:( Szerintetek is én voltam a hibás? :(
2013. szept. 13. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé nehéz igazságot tenni, mert te sem tehetsz arról, hogy eltévedtél, viszont a férjed meg valóban beégetted, de azért ha szólt volna a munkahelyre, hogy mi történt veled, gondolom adtak volna egy másik idõpontot.

Lehet, hogy én mégis kuszva elmentem volna a munkahelyre,ha nagyon fontos lett volna nekem.

2013. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak első felindulásból mondta, de teljesen érthető, hogy ezek után már csak haza akartál menni. Amúgy ha ennyire akarta, hogy menj, akkor miért nem intézett neked egy taxit..? Akkor el sem tévedtél volna, és ilyen atrocitásba sem keveredsz. Amúgy nekem biztos nem ez lenne az első reakcióm..ha a páromat bármi bántódás érné akkor biztosan nem az állásinterjúval foglalkoznék.
2013. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, 14 évesen eléggé hasonló szituációban erőszak áldozata lettem, ami után jött a pánikbetegség, meg anorexia, amiből nagyon sok év kitartó munkájával épültem fel :( Most előjöttek az érzések, végig bőgtem hazáig meg itthon is :(
2013. szept. 13. 23:33
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Egy okos nő ugyanis tervez. Megtervezi, mit, hogyan csinál, megnézi előre, hová kell mennie, térképet nyomtat, néz A és B útvonalat, és időben elindul, hogy legyen ideje korrigálni, ha mégis eltévedne. És sosem bízza magát a gps-re, mert ha itt Mo.-on beütöm, hogy Makó, akkor Jeruzsálembe visz.

Venned kéne egy nagy levegőt, és gondosabbnak lenni, mert - nem sértésnek szánom - még ebből a pár sorból is pánikolós, remegős, kocsonya-csajszinak tűnsz.

Sajnálom, amit át kellett élned, elhiszem, hogy a régi élmény is előjött, bár hidd el, a fenti probléma és egyáltalán a kérdésed szempontjából irreleváns az akkori történet.

Ez megint nem sértés lesz, de nekem valahogy önbeteljesítő jóslatnak tűnsz. Azok a suttyók, akikről írsz, nagyon jól tudják, kivel lehet azt megcsinálni, amit veled is csináltak, messziről kiszagolták, hogy veled meg lehet tenni. Sugárzod magadból. A pánikbetegségből, meg minden hasonlóból csak és kizárólag saját elhatározásodból tudsz kimászni, mégpedig úgy, hogy saját magad győzöd le - az üzenetet, amit vészhelyzetben az agyad küld, hogy pánikolj, egyáltalán, minden gondolatot, ami megakadályoz az ésszerű, tiszta gondolkodásban és cselekvésben. Nem a levegőbe beszélek, én ezt végigcsináltam, ráadásul erre mindre magamnak kellett rájönnöm. Ebben senki nem tud neked segíteni.

Szóval őszintén és minden jókívánságommal együtt drukkolok, hogy neked is sikerüljön, a mai napon meg tedd túl magad gyorsan, majd lesz másik, jobb lehetőség. A férjed segítsége nélkül!

2013. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
O mar volt ott, es leirta, hogy hogyan jutok el. Csak most eloszor nem jol irta le, osszekevert 2 iranyt. A GPS sose hagyott meg cserben, millioszor hasznaltam mar. Addig higgadtan viselkedtem amig nagyon kozel nem jottek, de megmondom oszinten, kb 2 m magas tipikus rosszarcu feka ha a kepedbe bamul, es latod mire gondol...ez nekem is sok volt mar, bevillant az osszes fajo kep:(Errol persze nem tehet a ferjem, de ez a ridegseg nagyon faj :(
2013. szept. 14. 00:08
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőle szerintem akkor ne várj sok együttérzést, a saját baja jobban foglalkoztatja most.
2013. szept. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagyon bunkó a párod. Szeret egyáltalán?
2013. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat, erre en sem tudom biztosan a valaszt mar. Szivem szerint most koltoznek kb, annyira megbantott. Nekem is vannak hibaim, nem is egy, de ugy hiszem, ezt nem erdemeltem meg...Mert nekem o a legfontosabb szemely, magasrol tennek ilyen helyzetben a melora. Es persze, lehet ez masnak nem trauma, de a kozelmultban tortent itteni storyk miatt azt hittem, hogy ott halok meg, vagy ujra megtortenik az a dolog.
2013. szept. 14. 00:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Megbeszélésre taxi, fél óra előre.
2013. szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

....O mar volt ott, es leirta, hogy hogyan jutok el. Csak most eloszor nem jol irta le, osszekevert 2 iranyt.....

Szerintem a te hibád...felnőtt nő vagy, nem? Van önálló gondolatod, cselekedeted, vagy mindenben a férjed dönt, ő irányít?

Miért nem nézted meg előre térképen hogy jutsz oda, akár el is mehettél volna egy nappal előbb megnézni, hogy ne akkor kóvályogj.

Önállótlan, mulya vagy, már ne is haragudj...

2013. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!