Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ki hibázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki hibázott ebben? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma állásinterjúm lett volna, a férjem segítségével...Elkeveredtem, felhívtam, hogy segítsen, ő munkában volt. Már majdnem lemerült a telóm, elkeveredtem(nem Magyarországon élünk), a GPS meg rossz irányba vitt, bekerültem egy zsákutcába, ahol volt pár nem éppen jól kinéző suttyó...Belém kötöttek, jöttek utánam, az egyik kiverte a kezemből a telót, és halálra rémültem :( Ordítoztam, hogy segítség, meg rendőrt hívok, erre elmentek, én meg halálra rémülten felhívtam a férjemet, hogy nem tudok odamenni az interjúra, haza akarok menni. Erre ő meg közölte, hogy nem érdekli, mi történt, beégettem...:( Szerintetek is én voltam a hibás? :(
2013. szept. 13. 23:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Aznap derult ki, hogy mehetek,elotte pedig a dokinal ultem, annyi idom volt, hogy hazaugrottam, atoltoztem, es mentem is...
2013. szept. 14. 09:18
 12/17 anonim ***** válasza:
Atya Uristen!!! kik jarnak ide valaszolni??? Hat a kerdezo a hibas???? Be egettel??? ennyit tudott csak mondani??? ki a f @szt erdekel a munka ha elvagjak a torkat vagy megeroszakoljak!!! hagyd ott a fra ncba te komolyan ilyennel akarsz elni??? mas meg parjat se hagyja dolgozni hogy szimplan kimelje!! pfffff
2013. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha sietek nem megyek gyalog. Ha nem tudom az utat taxit hívok.
2013. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az allomastol mentem gyalog csak, ami kb 10 perc volt. Mar banom, hogy elmentem, meg hallgattam ra...Hozzam se szolt tegnap ota, szerintem azt hiszi kitalaltam, vagy nem tudom. Ma atgondolom higgadt fejjel, de szerintem elkoltozom egy idore. Ilyen erzeketlen, onzo emberrel nem akarok elni. Mert oke, en is elszurtam, hogy nem neztem meg mindent ketszer, es annyira bepanikoltam, hogy hazamentem...de ezek utan elvarta volna, hogy ott dolgozzak ha sikerul az interju?
2013. szept. 14. 13:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Érthető a férjed viselkedése, hisz beégett miattad egy munkahelyen, és talán még az is érthető, hogy egy felnőtt embertől elvárná azt, hogy önállóbb legyen, viszont akkor sem szabadna megbántania téged, elvégre megismert, megszeretett, elvett, tehát nem úgy kapott postán, tudja milyen vagy. Másfelől a régebbi támadás miatt sokkal jobban támaszodnak kell lennie, hisz ugyan kitől várná az ember a legnagyobb támogatást nőként, ha nem a férjétől.

Szóval őt is megértme, és a te félelmed és adott helyzetben a viselkedésed is érthető.

Szerintem majd mindketten lehiggadtok és akkor meg fogjátok tudni beszélni, mindenki elmondja a maga búját, baját aztán az élet megy tovább. És legközelebb máshogy szervezd le az állásinterjút :)

2013. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De ezt most akkor egy önálló ember hogy reagálta volna le? Ha én önállótlan vagyok?
2013. szept. 14. 17:22
 17/17 AeonFLUX ***** válasza:
Te vagy a hibás, te bénáztál annyit.
2013. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!