Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak rosszul érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak rosszul érzik magukat, ha a feleségük többet keres?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Mint minden ember függő, így van akit zavar van akit nem.
2013. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Közös kasszán vagyunk, nekem és a gyerekeinknek is jobb, ha több a bevétel. Nem csinálok ebből presztízskérdést...
2013. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyes pszichológusok szerint mindenképpen komplexust okoz. Személyes tapasztalatokat szeretnék.
2013. szept. 16. 14:58
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Mindenki annyit keres amennyit tud.
2013. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt férjemet zavarta. Pedig nem éreztettem vele, ahelyett hogy örültünk volna, hogy van pénz, van még saját lakásom is és nem kell albérletet fizetni, állandóan ezen pörgött.
2013. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, még nem voltunk házasok, de annak idején a páromat egy ideig én tartottam el. Nem zavarta, én nem hánytorgattam fel neki.
2013. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel már beszéltünk erről és őt egyáltalán nem zavarná. Akkor sem ha hosszútávú lenne a dolog, akár végleges. Igaz, hogy nincs így, csak egy beszélgetés volt köztünk annó. De szerintem sok férfit zavarna a dolog.
2013. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem okoz problémát.

Mindketten műszaki terülten vagyunk,én fejlesztésen,ami sokszor annyit fizet.

Közös kasszán vagyunk,azon voltunk kezdetektől,amikor még mindketten csak tanultunk.

Együtt örülünk ha jobb munkát talál valamelyikőnk.Nekem könnyebben megy,több a lehetőség.De párom sem panaszkodhat,most azt csinálja amit szeret,ezt akkor sem hagyná ott ha máshol valamivel többet ajánlanak,ott jó a légkör is.

Sosem veszekedtünk még pénzen,örülünk hogy van,mindketten szegény családból jövünk,támogatjuk a szüleinket,nagyszüleinket is.(és nem keresetarányosan)


Fizetéskülönbségből probléma inkább akkor szokott lenni,ha az egyik fél keveset keres,minimálbér környékén,a másik pedig több százezret.

27/N

2013. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, akinek kisebbségi komplexusa van és ebben méri a férfiasságot, az biztosan rosszul érzi magát.


Nekem pontosan 2 diplomával van több mint a férjemnek pl., de büszke rám és nem irigy...

2013. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én eddig ügyeltem rá, hogy kevesebbet keressek, mint a vőlegényem, pedig azt mondta, őt nem zavarná, ha többet keresnék. Éppen ezért részmunkaidőben dolgozom, és mellette vezetem a háztartást. Mindketten egyformán költekezünk, és szeretném neki felvetni, hogy anyagilag támogatnám anyukámat. Ha csak a saját fizetésem lenne, ezt nem tehetném meg.

2013. szept. 16. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!