Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akit megcsaltak, mi volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsaltak, mi volt az első gondolata és reakciója a helyzetről?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 01:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ekkor 10 hónapja voltunk együtt. Az ex bevallotta, hogy a haverjával voltak egy házibuliban , és ott rámászott egy csaj , és szexeltek. (szegényke.. rámásztak, szörnyű.... jó hogy nem azt mondta, hogy megerőszakolta a csaj:D)


Első reakció, halálos nyugalommal: Akkor részemről ennek a kapcsolatnak vége.

Az ő reakciója erre, egy pofon volt. És az a határozott szöveg, hogy "te nem szakíthatsz velem"

Az én reakcióm erre, a pofon visszaadása volt, majd pedig: De , megteszem.


Ekkor jött a sírás, könyörgés, térdre borulás, ordítozás, könyörgés, lek.rvázás, hogy márpedig én vele maradok, mert úgyse fogok kelleni senki másnak (ezt máskor is mondta).


Én csak kinevettem, majd pedig eljöttem tőle.


Már majdnem 2 éve férjnél vagyok. Nemrég , 7 évvel a szakításunk után újra megkeresett. Jött a hogyhogy ilyen hamar férjhez mentem (25 évesen), a hogy vagyok, hiányzol és a sokat gondoltam rád, szeretném újra kezdeni szövegekkel.


Megírtam neki, hogy ne is álmodjon róla.


27/N

2013. szept. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki az a nő?

Mikor csinálták?

MIóta ismeri?

Hányszor történt?

Szereti-e?

Mit rontottam el?

Elhanyagoltam magam?

Elhanyagoltam a kapcsolatot?

Ezt érdemlem?

Hogy jutottunk idáig?

Hogy-hogy nem vettük észre, hogy ekkora a baj? Észleltük, hogy nem stimmelnek a dolgok, de ültünk a babérjainkon (legalábbis én)

És most hogyan tovább?


Ezek a kérdések merültek fel bennem, alapvetően magamat hibáztattam. Csalódtam magamban, a nőiességemben, az eszemben, a testemben, hogy nem vettem észre hogy baj van.

Reakció: visszaszerezni mindent, visszacsinálni mindent ugyanúgy ahogy volt, amikor még jó volt.

Meg is történt, otthagyta a nőt, újra összejöttünk (mert volt egy kis szakítás emaitt).Semmi nem lett olyan mint volt. Egy év múlva szakítottunk.

2013. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

első gondolataim? "hogy tehetted ezt velem te szemét?!" és hogy: "mi lesz így a gyerekekkel?"

maradtam... próbáltuk megbeszélni a dolgokat, kideríteni mit rontottunk el és mit tudunk tenni, hogy megmentsük a kapcsolatunkat (kb 3 éve építkezünk újra folyamatosan). Nagyjából úgy néz ki, hogy sikerült is, persze megváltozott, de működőképesnek bizonyul egyenlőre.


Én lelkileg teljesen meghasonlottam, évekig tartott újra összeraknom magam, a világnézetem alapjaiban változott meg. Sokat tanultam magamról és összességében nem feltétlen volt ez így kizárólagosan káros nekem.

De a legnagyobb dolognak azt tartom, hogy gyereknevelő zrt-ként nagyon is jól működünk és hogy emberileg is képesek voltunk rendezni a sorainkat és első sértett büszkeségemben nem égettem fel minden hidat magunk között, mert annak leginkább a gyerekek látták volna kárát.

2013. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kapcsolat után derült ki,hogy félrenézett nem is egyszer,de hát akkor már nem tudtam mit csinálni,nem szídtam egy női rokonát se.
2013. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!