Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a velemenyetek arrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol a ferjröl, aki nem ad a felesegnek konyhapenzt?

Figyelt kérdés
Nincs munkahelyem sajnos, de zsebpenzt se kapok töle, immar 12 eve kajapenzt se. Ö vasarol be (rendszerint rosszul, pl. rohadt gyümölcs, fonnyadt zöldseg, meg olyan etel amit föleg csak ö szeret) Neha, nagy veszekedes aran odadob nekem 20 euro zsebpenzt (ausztriaba lakunk, ö osztrak) ha valassal fenyegetem, akkor esetleg ad egy zsazast kajara. Nem tudok boltba menni, nem tudok egy kavet se meginni a cukraszdaba. Sokszor ehezek is, egeszsegtelen szarokat kell ennem, pl tesztat, mert csak az van otthon. 2-3 naponta hoz kenyeret, akkor is csak olyat amit csak ö szeret, könyörögni kell mindenert. Amiota vele vagyok, sokat hiztam, mert csomo hizlalo vackot összevasarol, aztan meg napokig semmit se vesz. Ebbe a rendszertelensegbe elhiztam. Idönkent hoz edesseget is, persze befalom, pedig en inkabb friss zöldseget vennek, ha tehetnem.

2013. jún. 12. 04:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Nincs közös gyerek, de 5 evig neveltem az ö gyereket, enyimek is felnöttek mar, nem laknak otthon.

Elvarja, hogy a haztartast egyedül csinaljam.

En vegetarianus vagyok, ö husevö.

Elvarja, hogy "ebedet varazsoljak" a nemletezö alapanyagokbol, pl rantott hust akar, hoz hust, de tojast mar nem, sokszor füszer sincs itthon, mindig hiany van valamiböl a haztartasban.

Nagybevasarlaskor magaval cipel a hipermarketbe, de olyan keves penzt hoz, es addigra mar akkora a hiany otthon, hogy nem tudok rendesen bevasarolni akkor se.

Ruhat csak a legolcsobb kinai boltban vehetek, de oda is bejön velem, 5 percet ad, es a penz nala van.

2013. jún. 12. 04:20
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem is értelek, 12 éve nem jutott eszedbe a megoldás? Akkor itt mire vársz, mit mondjunk?

Menj el dolgozni és állj a saját lábadra....

2013. jún. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Hivatalosan is rokkant vagyok, van mozgasserült igazolvanyom. Elvileg kellene adniuk nekem munkat a munkaügyin, mert nyomorek vagyok, de itt nincs munka. Videken elünk falun, a legközelebbi varos 50 km, nincsenek buszok, vonat sincs, kocsim sincs.

Regebben dolgoztam, amig birtam, en kaptam 400 euro fizut, abbol neveltem a gyerekeim, ö kapott 2000 eurot, abbol ö vett elelmiszert, a fent emlitett modszerekkel...

Születesem ota vagyok rokkant gerincbeteg, ennek ellenere sok evet ledolgoztam, amig tudtam.

Ferjeme a haz, nekem semmim nincs, hazamenni nem tudok, szüleim nem fogadnak be, hely sincs naluk.

2013. jún. 12. 04:30
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
12 év alatt nem mentél el dolgozni? Még ha a gyerek miatt maradnál otthon megérteném, de még gyereked sincs! Amúgy neked úgy látszik fogalmad sincs, hogy mi mennyibe kerül.. nyílván azért vesz olyan terméket amilyet mert arra van pénze... Nem csak a kaját kell neki fizetni hanem MINDENT! Ez azért elég nagy teher egy férfinek. (mondom ezt nő létemre.) Vagy mit vársz, hogy ingyenélő létedre sült libacomb legyen az asztalon minden este? kapd össze magad és keress munkát!
2013. jún. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, rokkant vagyok, a bajom szemmel is lathato, szerinted ki vesz fel valahova? Regebben takaritottam, mar azt sem birom, se napi 4, se napi 8 oraban. De itt meg takaritonöi allas sincs.
2013. jún. 12. 05:04
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
nem engedi kienni magát a vagyonából
2013. jún. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

1. Dolgozz

2. Válj el


Elég alapvető megoldások, nem értem, mi itt a kérdés...

2013. jún. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%

Már bocs, d nektek van valami közötök egymáshoz? Ahogy leírtad, mintha két idegen szükségszerű együttélése lenne...

12 éve nincs munkád, dolgozni nem is tudsz, ergo hiába fenyegeted válással, úgyse tudnád magad még fenntartani sem, haza nem tudsz jönni, munkát nem kapsz a fizikai állapotod miatt. Én a helyedben örülnék, mint majom a farkának, hogy legalább eltart, van fedél a fejem fölött, mert még így is ő tesz jót veled, de vastagon. Ennyi ideje nem adsz haza semmit, és még követelőznél minőségibb kaja után? Örülj, hogy még nem dobott ki. Egyedül tart el kettőtöket huzamosabb ideje, és ez nem is fog változni részedről. Köszönd inkább meg neki vagy tényleg hagyd ott, neki is biztos jobban futja majd finom ételekre, ha nem kell téged is etetnie.

2013. jún. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
A 8-asnak teljes mértékben igaza van! Jobb ha te is elgondolkodsz ezen kérdező és befejezed a sírás-rívást, mert nincs miért panaszkodnod!
2013. jún. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

Tudod te, hogy hányan összetennék a kezüket, ha 12 évig egy fillér kereset nélkül élhetnének valahol, fizetné más a rezsijüket, etetné őket??? Térj már vissza a Földre, kicsit gondold át, hogy mennyibe kerülsz! És mit fenyegetőzöl válással? Ő is tudja, hogy képtelen vagy nélküle boldogulni.

És tudod én dolgozok, de cefet jól megvagyok cukrászdai kávé nélkül és a turkálós ruháim sem zavarnak. Gyakran eszem "egészségtelen szart", de ez sem tragédia számomra.

Szánalmas a viselkedésed, gondolkodásod!

2013. jún. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!